Павлівська громада взяла участь у обласному турнірі з риболовлі
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 27/07/2025 - 17:3826 липня у селі Березовичі відбувся перший етап обласного риболовного турніру серед ветеранів. Павлівська громада долучилася до заходу двома командами — «Порицьк» та «Луга», які були сформовані громадською організацією «Гільдія ветеранів Павлівщини» (керівник – Андрій Ягусечко).










