У Володимирі покарали чоловіка за зберігання наркотиків
Опубліковано Юлія Гордієнко-... 18/06/2021 - 11:11Неодноразово судимий уродженець села Верба Володимир-Волинського району, який знайшов в лісі коноплю і зберігав їх в себе вдома, знову потрапив за ґрати.
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду від 10-го червня.










