Табір «Юність» об’єднав тих, у кого небайдужі серця до рідної природи

Літо – пора сонячних днів, активного відпочинку на лоні природи, час зустрічей і спілкувань з друзями. Недаремно саме квітучої літньої пори ми святкуємо День молоді. Наша волинська молодь вміє весело і змістовно провести літні канікули і відпустки.
20 червня поблизу озера Лісне, що біля Володимира-Волинського, стартував третій районний туристично-відпочинковий зліт обдарованої учнівської молоді «Юність». Організатори цього табору – районний відділ освіти, молоді і спорту. Шістдесят сім учнів шкіл району протягом п’ять днів відпочиватимуть, розважатимуться та навчатимуться в польових умовах.
Спеціально на відкриття і для щоденної переклички діти, яких розділили на загони, придумали для своїх команд назву, гасло і пісню. Також учні гуртом провели флешмоб, рубали дрова для вечірнього вогнища, співали пісні під баян, грою на якому майстерно володіє акомпаніатор районного будинку школяра, Олександр Архіпов.
З побажаннями гарно відпочити та корисно провести час виступили Алла Мельник, заступник голови Володимир-Волинської райради, депутат райради Андрій Оніщук та начальник районного відділу освіти, молоді та спорту Оксана Бігун.
У таборі для дітей організатори підготували безліч розваг, конкурсів і спортивних змагань. Учасники зльоту разом готують собі їжу, грають в ігри, займаються спортивними розвагами. Їх чекає цікавий період здобуття нових знань, навичок і вражень. Адже молодість завжди шукає пригод.
Олексій Біянов, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі