Системи відеоспостереження – одна з головних складових безпеки вашої оселі та бізнесу

m» підприємець Андрій Кандиба, який уже давно займається встановленням систем відеонагляду у Володимирі-Волинському і багатьох регіонах західної частини України.
-Встановлення камер відеонагляду вдома дасть впевненість вам та вашим рідним у своїй безпеці. Ви будете спокійно почуватися, адже в будь-який момент зможете подивитися, хто до вас приходив, або що відбувається вдома під час вашої відсутності, де б ви не були: у відпустці, у відрядженні, на роботі, - розповідає пан Андрій. – А у випадку крадіжки чи незаконного проникнення на вашу територію зможете передивитись запис минулих подій з будь-якої точки світу через Інтернет. При цьому доступ до ваших записів та онлайн-відео буде тільки у вас. Тому система відеоспостереження дійсно є надійним помічником та чудовим інструментом для забезпечення вашої безпеки.
-А як відеоспостереження допоможе підприємцям?
-Коли заходить мова про безпеку бізнесу, таких же малих і середніх підприємств, як у нас в місті, часто запитують: «Що мені дадуть камери відеоспостереження? Які бізнес-завдання вони вирішують? Чому ми повинні оновити працездатні у нас системи відеоспостереження?» Справа в тому, що системи відеоспостереження найчастіше просто записують повсякденні події в зоні розташування відеокамер, – пояснює підприємець. – При крадіжці або нещасному випадку ви сподіваєтеся, що камера чітко покаже зовнішній вигляд, прикмети підозрюваного і деталі події. Але камери відеоспостереження, які встановлювалися раніше, не дозволяють отримувати достатньо деталізоване зображення. Однак сьогодні системи відеоспостереження можуть зробити набагато більше, ніж просто відеозапис загальної обстановки. Величезний плюс сучасних систем спостереження в тому, що вони здатні надати чітке зображення з високою деталізацією, яке дозволить розрізнити деталі інциденту або особливості підозрюваного. З розвитком технологій нові камери відеоспостереження для бізнесу мають набагато більше можливостей, ніж раніше. Сьогодні ці системи дійсно здатні захистити вас, ваше житло і бізнес, а також заощадити ваші гроші і час. Системи відеоспостереження на підприємстві можуть значно поліпшити якість роботи людей, коли ви відсутні. Іноді буває так, що співробітники, отримавши травму, намагаються видати це за виробничу травму, або клієнти намагаються покласти на вас відповідальність за свої каліцтва, насправді отримані за межами вашого підприємства. Завдяки системам відеонагляду інциденти між працівниками і колегами легко вирішуються, коли є чіткий візуальний запис події. Камери відеоспостереження можуть пролити світло на розглянуті спірні питання.
-Пане Андрію, як саме Ви почали займатися відеонаглядом і чого досягли за час існування підприємства «Vidcom»?
-Спочатку я здобував відповідну освіту. Навчався у сільськогосподарському технікумі. Після цього навчався одразу за двома спеціальностями – на інженера-механіка і менеджера-економіста у Львівському державному аграрному університеті. Але на цьому не зупинився, адже вважаю, що постійно потрібно вдосконалюватися. Щороку проходжу навчання для підвищення кваліфікації, вивчаю у фірм-виробників обладнання, аби краще знати про відеосистеми і новинки галузі. А також навчаюся, щоб мати групи допуску до певних робіт. Серед здобутків «Vidcom» можу назвати найбільші проекти, над якими я працював разом із командою. Серед них асфальтно-бетонний завод ТОВ «Onur Construktion Іnternational», ФГ «Луга-Нова», ФГ «Пан продукт», ФГ «ВолиньАгроХолдінг», ПП «ЧІП», ТзОВ «Mustang Trans», комплекс Володимир-Волинського цукрового заводу, ФГ «Корсойл-Агро», ФГ «Бобли-Агро», ТзОВ «Логістика», мережа магазинів «Наш Край», «КПІ сервіс груп», бутіки «Bon MArche», мережа магазинів «Еlf», готельно-ресторанний комплекс «Альта міра». Також співпрацюємо з освітніми закладами, такими, як Центр освіти і соціально-педагогічної підтримки, ЗОШ №5. Працюємо на режимних об’єктах. Нашу роботу можна побачити у ВЧ А1008, військових комісаріатах, державних управліннях пенсійного фонду, фіскальної служби, відділках національної поліції, Служби безпеки України. Окрім цього, взяли участь у програмах «Безпечне місто Володимир-Волинський 2016, 2017», першому етапі програми «Безпечна громада, м. Устилуг», «Безпечна громада ОТГ Смідин» Ковельського району, «Безпечна громада Благодатне 2017». Серед наших об’єктів є інші приватні сектори, багатоквартирні будинки, приватні будинки, бази відпочинку, загальноосвітні заклади, дитячі садочки, музеї. Загалом ми працювали у Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській і Рівненській областях. Хочу додати, що за останній квартал з наших робіт ми заплатили більше 30 тисяч гривень податку.
-Розкажіть, будь ласка, які послуги Ви надаєте і як проходить робочий процес?
-Ми не тільки продаємо і встановлюємо системи відеонагляду, а й обслуговуємо та проводимо техпідтримку тих об’єктів, на яких встановлювали наші системи. Щодня все змінюється і рухається вперед з часом. Тому хочеться, щоб клієнти отримували найкраще і найновіше обладнання за помірну ціну. На себе завжди беремо гарантійні зобов’язання як за обладнання, так і за роботу. Співпрацюємо тільки з надійними партнерами і постачальниками обладнання, адже хочемо завжди мати хорошу репутацію і надавати якісні послуги. Зокрема співпрацюємо з розробниками ТМ «Tecsar» і ТМ «Партизан». У них, крім обладнання, і програмне забезпечення українське. Навіть якщо трапляються якісь поломки у системах відеоспостереження, ми одразу ж їх виправляємо через сервісні порти або міняємо камери у випадку поломки. Щодо охоронних сигналізацій, то найчастіше використовуємо продукт українського розробника «Аякс», який отримав нагороду «Золотий бренд Європи». Хоча є і дешевші аналоги.
-Пане Андрію, нещодавно Ви отримали нагороду за волонтерство. Розкажіть, будь ласка, що це за нагорода і за що Вас нагородили?
-Так, дійсно нагородили мене відзнакою Президента «За гуманітарну участь в АТО». Зокрема за допомогу 14 ОМБр. Надавав безкоштовно обладнання як і на саму бригаду тут у Володимирі, так і відправляли на схід України. Також і по сьогодні проводимо безкоштовно обслуговування відеоспостереження, яке встановили у наших військових частинах.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі