Син священика з Володимира-Волинського став головою регіональної студентської ради

Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський
Юрій Бігун каже: «Церква для мене - все». Щонеділі й у свята він відвідує богослужіння, а у будні намагається служити й людям, зокрема - дружній студентській братії.
Син священика собору Різдва Христового отця Ігоря Бігуна Юрій, порадившись з батьками, після закінчення 9 класу вирішив вступити на навчання до Володимир-Волинського агротехнічного коледжу й опановувати спеціальність землевпорядника.
-У перші дні навчання я ще не знав ні викладачів, ні студентів, проте мене багато хто впізнавав, адже неодноразово бачили в соборі, де я прислуговував, допомагав татові, - пригадує третьокурсник Юрій Бігун. – Знали, що я – син священика, і з перших днів покладали на мене певні сподівання, я ж не мав права їх не виправдати.
Юрія обрали спочатку старостою групи, а у червні цього року довірили йому очолити студентське самоврядування. Юнак з усією відповідальністю ставиться до покладених на нього обов’язків і намагається виконати усе те, що обіцяв на виборах голови студради: збільшити активність життя студентів, захищати їхні права, розширити інформаційний сектор (працювати над тим, аби активно діяв сайт коледжу і група у соціальній мережі, щоб повною мірою відображати життя студентів).
-Петро Пашко, який цього року закінчив навчальний заклад і до червня був головою студради, зробив багато для того, щоб студентське самоврядування у нашому коледжі активно діяло, а тепер я продовжую його роботу. Мені допомагає заступник Анна Новак, яка навчається на 4-му курсі, здобуваючи фах юриста, та ще близько 15 осіб, - розповідає Юрій. – Загалом студрада поділена на 5 секторів, кожен з яких очолюють ініціативні та активні люди: культурно-масовий (керівник Дмитро Супронович), спортивний (керівник Владислав Залуський), санітарно-побутовий (керівник Тетяна Мельничук), навчально-виховний (керівник Наталія Ляшук), інформаційний (керівник Михайло Бігун). Студрада працює над тим, щоб проводити різноманітні заходи в навчальному закладі. Приміром, ми організували збір коштів для військових. Поштовхом для цього був той факт, що випускник коледжу мій попередник Петро Пашко став військовослужбовцем, підписавши контракт у червні цього року. Три тижні тому він поїхав на схід України в зону АТО. Студенти й викладачі коледжу вирішили підтримати Петра фінансами й зібрали деяку суму для того, щоб придбати необхідні йому та його побратимам-військовим речі. Також ми створили групу коледжу в соціальній мережі «Вконтакте», де міститься багато інформації про студентське життя нашого навчального закладу, працюємо над тим, щоб удосконалити сайт коледжу. Організували й дві дискотеки для студентів, щоб вони могли морально відпочити. Зізнаюсь чесно, ми довго думали, чи варто це робити, зважаючи на те, що відбувається в країні, враховували усі плюси й мінуси. Студрада дійшла спільного рішення, що не можна жити в постійному страху й пригніченні, адже й так у свої 15 років студенти дуже подорослішали…
Нещодавно у Львівському екологічному коледжі відбулося чергове засідання Регіональної студентської ради аграрних коледжів (до неї входять відповідні навчальні заклади Львівської, Волинської та Рівненської областей). На ньому обирали нового голову студентського самоврядування. І студенти запропонували кандидатуру активного Юрія Бігуна, й майже одноголосно рішення було прийнято. Присутні Юрія знали, адже неодноразово зустрічалися з ним на різноманітних офіційних заходах, таких, як конференції, круглі столи, та й мали можливість спілкуватися у вільній невимушеній атмосфері.
Тепер коло обов’язків Юрія розширилося: він повинен забезпечувати проведення зборів регіональної студентської ради аграрних коледжів, організувати проведення обрання студента року серед аграрних коледжів, вчасно реагувати на рекомендовані листи, які приходять з Міністерства аграрної політики України. Та юнак впевнений у своїх силах. А завзяття й ентузіазму йому, без сумніву, вистачить.

Розділ новин: 

Коментарі