Святкувати у ТКЦ «Княгині Ольги» приїжджають навіть із сусідніх міст

Нещодавно кореспонденту нашого видання випала нагода побувати на святі в одному із закладів Володимира-Волинського. Виявилося, що відвідувачами цього закладу були не тільки жителі нашого міста. Як розповідає жителька сусіднього Нововолинська Тетяна Ярчук, яка святкувала разом з чоловіком Олегом і друзями у ТКЦ «Княгині Ольги» свій ювілей, вона вже тут не вперше.
- Приїхали ми сюди кількома машинами. Чому саме у ТКЦ «Княгині Ольги»? Нам тут дуже сподобалося. Два місяці тому святкували тут родинне свято. Пильно спостерігали за рівнем обслуговування. Дівчата виявилися уважними і спостережливими. Ми запрошували певну кількість дорослих людей. Дехто приїхав з дітками. Нам без проблем донесли і стільці, і прибори. Також неймовірно сподобалася кухня. Раніше ми вагалися чи святкувати у Нововолинську, чи тут. Але після минулого разу вирішили найняти людей, транспорт і приїхати сюди знову святкувати, - розповідає пані Тетяна. – Те, що ми тут, свідчить, що заклад належного рівня.
Окрім цього, ювілярка поділилася враженнями від атмосфери і музики у ТКЦ «Княгині Ольги».
- Музиканти тут неперевершені. Де ми тільки не були, таких, як тут, ми не зустрічали. Пісні відповідають тематиці свята. Підбирають їх навіть за іменами ювілярів. Та і взагалі репертуар чудовий, – запевняє пані Тетяна.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі