Свята вода Йордану не лише змиває гріхи, а й зцілює душу і тіло

Є повір'я, що у водохресну ніч і проста вода має таку силу, яка здатна зцілити людину від багатьох недуг. Тому у свято Богоявлення навіть не дуже віруючі люди вважають корисним для здоров'я занурення у крижану воду, після чого відчувають великий прилив позитиву, хороших емоцій, гарного настрою та бадьорості. Відоме також повір'я, що в холодній хрещенській воді неможливо застудитися навіть дітям. Тому вже за багаторічною традицією і цього року після того, як найстарший священик Низкиницького Свято-Успенського монастиря 82-річний отець Володимир Дубина здійснив обряд освячення води, знайшлося чимало бажаючих зануритися у холодну купіль озерця поблизу обителі й відчути на собі цілющу силу Йордану. Купалися не лише чоловіки, а й жінки. Одна з них – нововолинянка Ніна Шевчук. Для неї купання на Водохреща в студеній воді вже давно стало традицією.
-Та у порівнянні з минулим роком нинішня водичка – просто літепло. Купатися в ній – одне задоволення, - посміхається молода жінка, поспішаючи, щоб переодягтися в сухий одяг.
Більше 50-ти нововолинців та жителів навколишніх сіл, зі слів диякона Віктора Мартиненка, очистилися у воді озерця й після нічної служби у храмі.
Валентина Савчук, м.Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі