Свою дорогу до храму виспіває володимирчанам Степан Гіга

Нещодавно у народного артиста України Степана Гіги вийшов новий альбом «Дорога до храму». Свій храм є у кожного з нас в душі. Кожен мусить прийти до нього сам. Так назвали і концертну програму, з якою продюсерський центр «6 секунд» організував артисту всеукраїнський тур. В його рамках співак вже об’їздив майже всю Львівську область; тільки останнім часом виступав в Ужгороді, Києві, Харкові, Івано-Франківській області, на благодійному дитячому фестивалі «Мистецький храм», для дітей-сиріт. Президент цього фонду та фестивалю – заслужений артист України Ярослав Борута. «Можливо, зараз, у час війни, людям не до концертів, - каже Степан Гіга, - але ми намагаємося допомогти, чим можемо. Хотілося б, щоб ця допомога доходила до нужденних людей, це важливо. В Ужгороді ми працювали для хлопців, які воюють зараз на сході, їхні матері попросили придбати для них теплий одяг. Зараз вся Україна допомагає воїнам. Ми будемо працювати і далі, переказувати гроші в зону АТО, щоб закінчилася війна і люди жили спокійно».
З артистом, батьком на сцені виступають дочка Квітослава і син Степан-молодший, які почали співати з шести років. Квітослава закінчила музичне училище, інститут мистецтв (вокальний факультет). Степан закінчує п’ятий курс інституту мистецтв і паралельно юридичний інститут. Кожен з них має власну концертну програму. Степан випустив альбом «Два крила». Вони – різнопланові співаки: Степан співає поп-рок, Квітослава – поп-музику.
Під час двогодинної програми Степан Гіга виконає пісні «Вино кохання», «Гірка любов», «Прости», «Третій тост», «Наталі» та інші, а також нову пісню, яка й дала назву туру, «Дорога до храму». Це все авторські пісні, написані раніше. Виконавець пише тільки про душевні відчуття: «Я ніколи не зраджував людей, тому помідорами в мене не кидають. Зрештою, мій тато казав: «Нехай про тебе люди добрі слова скажуть». Волинянам бажаю здоров’я, щоб у кожній родині горів вогник добра, щастя, радості, щоб кожна родина була щаслива, щоб діти росли у світі, у великій могутній багатій європейській країні, а батьки раділи ними, щоб діти не знали, що таке війна, щоб у всьому світі був мир і спокій».
Василь Вагилевич, директор студії «6 секунд», продюсер розповідає: «Наприкінці 2011-го ми почали тур «Всі хіти». Проїхали всі маленькі містечка України, обласні центри, але через події в державі в кінці 2013-го були змушені його припинити. Завдяки народному артисту у вересні відновили тур, але з назвою «Дорога до храму». Частину коштів від концертів відраховуємо українській армії. Вийшов компакт-диск під такою ж назвою. Повірте, українське слово, пісня – це найгірше для російського агресора. Спасибі людям, які причетні до цього концерту».
Розповідати про концерт складно, бо як у прозі передати те, про що співають? Пісні, тим більше у виконанні такого артиста, як Степан Гіга, треба слухати. Та й чи є кращий подарунок для співака, ніж вдячні слухачі.
Критина Павлюк, м. Київ

Розділ новин: 

Коментарі