Свободівці Сергій Коба і Андрій Хілінський отримали партійні відзнаки

7 лютого у Києві розпочався ХХХ звітно-виборчий з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода». На з’їзді лідер «Свободи» нагородив найвищими партійними відзнаками поранених у війні з Росією свободівців. Також грамотами відзначено волонтерів-свободівців, які допомагають війську. Серед нагороджених – володимир-волинці: голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба та учасник військових дій Андрій Хілінський, який на полі бою зазнав численних поранень.
«Це нагороди не тільки нам, а кожному українцю, кожному бійцю, кожному волинянину, які допомагають і віддають чи не останнє, щоб у нашій державі якнайшвидше настав мир і спокій, щоб ніяка нечисть не посміла топтати українську землю і вбивати наших чоловіків, батьків, дітей», - звернулися до присутніх зі словами вдячності наші патріоти Сергій Коба та Андрій Хілінський.
Під час нагородження лідер «Свободи» Олег Тягнибок запропонував делегатам підтримати рішення щодо переводу об’єднання в режим воєнного стану та автоматичного виключення з організації усіх, хто ухилятиметься від мобілізації. Окрім цього, він запропонував створити фонд допомоги ветеранам АТО. Всі пропозиції делегати підтримали.
Продовжуючи звітувати про участь «Свободи» у війні, Олег Тягнибок наголосив, що на Донбасі триває нова війна за незалежність України з московськими загарбниками.
«Про загрозу війни з Росією «Свобода» застерігала від 1991 року. Але влада цього не розуміла, продовжує не розуміти й дотепер. Зауважте, скільки часу було потрібно, аби бодай визнати Росію агресором! Хоча це рішення не несе за собою жодних юридичних наслідків. Дотепер не запроваджено воєнного стану, немає санкцій проти держави-агресора. Такі дії призводять до трагічних наслідків.
Але «Свобода» була і залишатиметься в авангарді боротьби з окупантом. Близько 500 свободівців беруть участь у бойових діях на Донбасі. До боротьби з агресором долучилися депутати рад різних рівнів від даної партії, керівники місцевих організацій. Заступники голови «Свободи», народні депутати VII скликання і навіть віце-спікер Верховної Ради України минулого скликання сьогодні мобілізовані на фронт.
За приблизними підрахунками, тільки силами активістів-свободівців було зібрано допомогу для армії на суму понад 50 мільйонів гривень. На підтримку армії «Свобода» витратила більше коштів, ніж на виборчу кампанію до парламенту. Це було свідомою і принциповою позицією партії справжніх патріотів країни».
Анна Коваль, м.Київ

Розділ новин: 

Коментарі