Свободівці доставили матеріальну допомогу 14-ій бригаді та батальйону «Карпатська Січ»

24-25 березня 2015 року Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська доставив на передову в район окупованої Горлівки та в селище Піски необхідний українським військовим вантаж.
Поблизу окупованої Горлівки вантаж зустріли жителі Володимира-Волинського, військовослужбовці 14-ої бригади свободівець Максим Ромащук та боєць Ігор Виборнов. Саме 14-ій бригаді було передано волинський всюдихід автомобіль «Волинянка» під назвою «Бандерівка» від лучанина Ореста Ковальчука. Також бригаді було передано 10 тонн продуктів харчування, засоби гігієни, шкарпетки, білизну.
Надпотужну 30-кіловатну автономну електростанцію, яку з братами придбав екс-голова Іваничівської РДА свободівець Андрій Бадзюнь, було передано командиру добровольчого батальйону «Карпатська Січ» свободівцю Олегу Куцину.
«Ці речі є вкрай необхідними на передовій лінії фронту. Волинське коріння цього автомобіля повинно обов’язково допомогти нашим бійцям ставити на місце путінську навалу. Також наші хлопці будуть забезпечені на певний час як продуктами харчування, так і постачанням електроенергії у критичних ситуаціях, адже це сьогодні є чи не найважливішим на передовій. Волинська громада робить все для того, щоб українські солдати не були голодними і могли дати гідну відсіч озброєним окупантам», - зазначив голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба.
У цій черговій поїздці на Донбас вантаж супроводжував та контролював доставку свободівець з Володимира-Волинського Олександр Куцик.
Свободівці висловлюють щиру вдячність волинській громаді за те, що в цей нелегкий час для кожного українця вона не забуває про своїх захисників. До збору продуктів активно долучилися Іваничівський, Володимир-Волинський, Луцький та Любомльський райони, а також місто Володимир-Волинський.
Особлива вдячність підприємцям з Любомля Олегу та Костянтину, які надали автомобіль для транспортування вантажу, а також управлінню лісового та мисливського господарства на чолі з Василем Мазуриком та підприємцю з Володимира-Волинського Роману Ваврищуку.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі