«Свобода» виключила зі своїх лав Сергія Кобу

Закликаємо громадськість та пресу не асоціювати депутата Володимир-Волинської міської ради Сергія Кобу з нашою політичною силою і не пов’язувати його діяльність та публічні заяви зі «Свободою».
Згідно з рішенням Політвиконкому ВО «Свобода» № 03/17 від 3 лютого 2017 року, за невиконання рішення ХХХVII З’їзду ВО «Свобода» та розпоряджень керівництва партії Сергія Кобу виключили з партії та зняли з посади голови Володимир-Волинської міської організації ВО «Свобода».
Порушення партійної дисципліни, голосування та підтримка рішень, які йдуть всупереч інтересам громади, превалювання особистого над громадським – є несумісними з принципами українського націоналізму і компрометують високе звання депутата-націоналіста.
Волинська обласна організація ВО «Свобода» наголошує: партійна ідеологія та дисципліна ? принципові речі, за відступ від яких партійці завжди нестимуть суворі покарання. А рішення з’їзду та інших керівних органів партії ? обов’язкові до виконання кожним партійцем.
Минуло 25 років, відколи було засновано «Свободу». За цей час лави нашого об’єднання пройшли десятки тисяч людей. Хтось із них не витримав випробування боротьбою, хтось - владою, хтось - грішми. Однак залишаються тисячі найстійкіших, тих, хто прийшов у політику з ідейних, а не меркантильних міркувань, тих, хто веде нас до української перемоги.
Прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода»

Розділ новин: 

Коментарі