Свідками надзвичайного освідчення стали односельці

Закоханий хлопець організував унікальне дійство задля того, щоб почути «так» з уст коханої. Ми не оминули нагоди познайомитись із цим романтиком, адже таких як він сьогодні залишилося зовсім небагато.
-Нас із Аллою, так звати мою тепер уже дружину, познайомила спільна знайома, - розповідає Максим Кравчук. – Алла працювала перукарем, а Іра була її клієнткою. Одного разу в Тернополі, де я на той момент навчався, проходив конкурс перукарського мистецтва. Я примчав туди з фотоапаратом. Дуже хотілося привернути до себе увагу дівчат. Тільки взявся до процесу фотографування, як зрозумів: я забув про фотоплівку. Залишив її у гуртожитку! Це було справжнім шоком для мене, так швидко я ще ніколи не мчав через ціле місто. Не зробивши цього, я міг осоромитися не лише перед Аллою, а й перед її мамою, з якою вже встиг познайомитися на тому заході. За чудові фото я навіть удостоївся честі в цей же день бути запрошеним на родинне свято до коханої.
Так почали зароджуватися стосунки Алли і Максима. Забігаючи наперед, скажу, що розвивалися вони дуже стрімко: менше, ніж за три місяці юнак освідчився. Максим каже, йому не лише набридло «дрейфувати» у житті, але й відразу зрозумів, що Алла – його жінка, та, з якою хотів би провести решту життя. Така думка виникла майже одразу після початку романтичних стосунків, тож майже одночасно почалася й підготовка до освідчення. Звісно, можна було все замовити, однак Максим вирішив, що це буде занадто просто для нього. Тому надумав освідчитися, так би мовити, власними силами: заспівати серенаду для коханої під вікном. Щоб здійснити свій задум з грандіозним розмахом, відразу ж записався на уроки вокалу. Спланував цілу концертну програму, та його відмовили, пояснивши, що подія зобов’язує до виконання лише однієї особливої композиції. Але й ту Максим підібрав, м’яко кажучи, не надто вдало: вирішив, що найдоречніше буде заспівати для коханої народну «Ой чий то кінь стоїть». І в час, коли кохана була переконана, що Максим затримується в університеті, той розспівувався вдома, показуючи свій талант найсуворішим критикам у світі – батькам.
Та врешті настав день освідчення, і хлопець вже був у всеозброєнні: з апаратурою, з фотографами, з каблучкою та з врешті підібраною композицією «Love me tender», яку виконував незабутній Елвіс Преслі. Саме вона ідеально вписалася в ту романтичну пригоду, яку затіяв хлопець для коханої дівчини. «Найважливіше було не спалитись, тобто організувати все так, щоб Алла не вийшла на вулицю раніше, ніж потрібно, і в той же час була гарно вдягнена, адже все фіксувалося на відеокамеру. Не міг я дозволити, щоб її підловили несподівано. Тому подзвонив і сказав, щоб Алла збиралася на танці до сільського клубу, а я зараз по неї заїду. Зайвих запитань вона не задавала, тому ми з друзями взялися за підготовку апаратури для виконання моєї серенади», - розповідає Максим.
Коли Алла побачила все дійство через вікно, то була вражена. Та, мабуть, ще більше вона здивувалася, коли під дверима її будинку віртуозно почав виконувати партію акордеоніст, а Максим піднявся до неї з велетенським букетом. «Ти вийдеш за мене заміж?» - запитав. Ненадовго задумавшись, дівчина відповіла ствердно: «Звісно!»
Тоді закохані вийшли до воріт, щоб усім, хто зібрався на вулиці, повідомити радісну звістку. «Вона сказала «Так!» - вигукнув Максим, піднявши догори руку Алли, на якій красувалася каблучка.
- 11 жовтня 2007 року ми одружилися. Наше свято мало аромат голландських півоній – вони красувалися і в оформленні залу, і в моєму букеті, - розповідає Алла. – Надворі було досить прохолодно, але ми не відчували цього. Все відбувалося так, як і було заплановано. Прийшло усвідомлення того, що цей день – неповторний, тому потрібно встигнути максимально ним насолодитися, відчути щастя сповна. І якщо інші молодята наступного ранку скаржаться, що торжество їх зморило, ми раділи, що так гарно відпочили.
Одним із найоригінальніших подарунків стала старенька «Волга», про яку роками говорили, що це «придане нареченої». Поява ретро-автомобіля, прикрашеного бантиками, викликала чимало позитивних емоцій у наречених та гостей.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі