Суходільські старшокласники готові в майбутньому захистити свою країну

Напередодні відзначення Дня захисника України в загальноосвітній школі І-ІІІст. с.Суходоли було проведено конференцію «Герої для нас – як приклад». Вчитель історії Володимир Шейчук разом з учнями 10 класу зробили екскурс в історичне минуле, згадали про заснування козацтва, про створення УПА, її діяльність та релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Вчитель фізичного виховання та захисту Вітчизни Володимир Борис організував спортивні змагання між старшокласниками. Учні демонстрували вміння споряджати магазин АК-47 патронами, одягати протигаз, долати смугу перешкод, виконувати силові вправи: підіймати гирю, підтягуватись, перетягувати канат. Юнаки та дівчата показали хорошу фізичну підготовку і готовність в майбутньому стати на захист своєї Батьківщини. З невеликим відривом перемогла команда 11 класу. У майбутньому Володимир Андрійович планує провести подібні змагання між командою учнів і випускників школи – учасниками АТО.
Шкільний бібліотекар Лариса Рибка організувала книжкову виставку про історію створення УПА. Класні керівники провели уроки пам’яті, виховні години, на яких учні спробували свої таланти в написанні власних віршів та малюнків, приурочених Дню захисника України.
Ірина Кожуховська, с.Суходоли, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі