Судили водія, який у Володимирі дрифтував п’яним

 Судили водія, який у Володимирі дрифтував п’яним
Судили водія, який у Володимирі дрифтував п’яним

У Володимирі-Волинському судили водія Chevrolet, який кермував автомобілем напідпитку. Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду.
15 травня 2021 року о 04 годині 12 хвилин водій їхав по вулиці Зимнівській у місті Володимирі-Волинському. Від чоловіка тхнуло  алкоголем, обличчя було почервоніле, спостерігалося тремтіння пальців рук. Від проходження тесту на стан сп`яніння відмовився у присутності двох свідків, чим порушив вимоги п.2.5 Правил Дорожнього руху України.
На судові засідання водій не з’являвся, хоч і отримував судові повістки.
“Свою участь в судовому засіданні забезпечив присутністю захисника – адвоката Рудися Р.В., який вказав про неможливість явки ОСОБА_1 за незадовільним станом здоров`я, проте підтверджуючих документів до суду не подав”, – йдеться у постанові суду.
Зважаючи на всі обставини, правопорушника суд визнав винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП та наклав на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1  рік.
Постанова може бути оскаржена у Волинському апеляційному суді.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: