Суд скасував договір про ремонт школи в Суходолах

Суд скасував договір про ремонт школи в Суходолах
Суд скасував договір про ремонт школи в Суходолах

Господарський суд Волинської області задовольнив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби та Зарічанської сільської ради Володимир-Волинського району до господарського товариства, визнавши недійсними результати торгів та договір підряду на суму понад 2,4 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині.

Прокурори з'ясували, що орган місцевого самоврядування за наслідками відкритих торгів у травні 2020 року уклав з підприємством договір на проведення робіт з капітального ремонту фасаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в селі Суходоли Володимир-Волинського району.

Проте процедуру закупівлі проведено із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 450 тис грн дорожчу від найбільш економічно вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Окрім того, тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації, адже підприємство не підтвердило досвід виконання аналогічних договорів та наявність працівників відповідної спеціальності. Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори домоглися визнання результатів торгів та договору підряду недійсними.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: