У Нововолинському ліцеї №7 завершили оновлення навчальних приміщень та санітарних кімнат.
Про це повідомили у фейсбуці міської ради.
8 січня заклад освіти відвідали міський голова Борис Карпус і начальник управління освіти Олег Янюк. Під час візиту оглянули результати капітального ремонту санвузлів на другому поверсі ліцею. На виконання робіт із бюджету громади спрямували 400 тисяч гривень.
За словами директора ліцею Сергія Трофимчука, у санвузлах повністю замінили інженерні комунікації та встановили нову сантехніку. Упродовж року також планують оновити санітарні кімнати на третьому поверсі закладу.
Крім того, у ліцеї презентували оновлений кабінет хімії. Для нього закупили сучасне навчальне обладнання та нові меблі. На облаштування класу з бюджету громади виділили 200 тисяч гривень.
Оновлення торкнулося й кабінету інформатики. Для навчання ліцеїстів придбали 16 нових комп’ютерів загальною вартістю 350 тисяч гривень.
Реклама
Сучасні класи та відремонтовані санвузли: як оновили ліцей №7 у Нововолинську
Розділ новин:





Коментарі