Створена і діє програма допомоги учасникам АТО та родинам загиблих

29 вересня відбулася чергова щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк подякував усій громадськості міста за проведення ярмарку, який відбувся 26 вересня. Присутні аплодисментами привітали керівника міського центру фізичного здоров’я населення Олександра Вітюка, який звільнився зі Збройних сил України і повернувся на посаду. Начальнику управління освіти Дмитру Здіховському було вказано на необхідність вивчення проблем гімназії, оскільки цей заклад є перевантажений учнями. Стоїть питання про створення класичної гімназії. Є певні зауваження щодо школи-інтернату. Зокрема представники обласного управління освіти, відвідавши цей навчальний заклад, серйозним недоліком вважають відсутність інклюзивного навчання. Начальник «Теплокомуненерго» Роман Лисюк отримав вказівку міського голови питання придбання газу вирішити безпосередньо в Києві й негайно. Секретар міськради Олег Свідерський зачитав звернення військового комісара міста до керівників організацій та установ з проханням забезпечити 30 вересня 2015 року явку у військовий комісаріат підлеглих їм громадян міста 1988-1989 років народження, які підлягають призову до Збройних сил України. Далі Петро Саганюк зазначив, що 9 місяців року завершені успішно, бюджет міста не має боргів, але попереду опалювальний сезон, а тому слід перевірити, в якому стані апаратура, підвали, а особливо звернути увагу на вчасні розрахунки за енергоносії. Міський голова також наголосив на необхідності поміняти фотографії загиблих героїв АТО, які розміщені на стелі у центрі міста, а також створити місця для нових фото, які, на жаль, доведеться додати. Триває заготівля овочів для навчальних та медичних закладів. Потрібно негайно закупити цукор, оскільки, за повідомленнями підприємців, урожай буряків невеликий, а тому цукор може різко піднятися в ціні. Також Петро Саганюк поставив питання про створення додаткової бригади будівельників, тому що обсяг робіт у місті, особливо з реконструкцій та ремонту вулиць, досить великий. На порядку денному вже стоїть оздоровлення дітей на 2016 рік. Володимир-Волинський у цьому плані на фоні області займає не останнє, але скромне місце. Для дітей нічого не треба шкодувати. Вони не винні в тому, що на них не звертає уваги уряд.
Після наради відбулася традиційна зустріч міського голови з журналістами, під час якої Петро Саганюк відповів на запитання представників ЗМІ.
-Петре Даниловичу, 2 жовтня збиратиметься остання в цій каденції сесія міської ради. Чим вона викликана, і які питання розглядатимуться?
-Це організаційні питання, які потрібно вирішити. У нас є перевиконання бюджету, а тому невикористані кошти можна було б передати у школи, наприклад, поставити енергозберігаючі вікна там, де ще немає.
-Як влада міста допомагає військовим?
-Прийнята програма допомоги військовим, в першу чергу вдовам загиблих в АТО. Зараз проводиться ремонт у квартирі сім’ї Упорових. Маємо надати ще 4 квартири. Підбір квартир погоджено з родинами. Учасники АТО забезпечуються дровами. Постійно підтримуємо зв’язок з командиром бригади, вивчаємо їхні проблеми. Під час ярмарку проводилась лотерея. Кошти будуть надіслані в АТО.
-Чи є вже ділянка для створення нового кладовища?
-Це питання ще потрібно вирішувати. Я ще не можу сказати визначено. Слід враховувати і якість землі, і зручний доїзд для родичів. Ймовірно, це буде район біля селища цегельного заводу.
-На початку наради журналісти отримали копію відповіді Міністерства оборони на запит міської ради щодо вилучення земельних ділянок військових містечок №1 та №5 для будівництва житлового будинку для військовослужбовців – учасників АТО. Ваша думка з приводу цього?
-Наших генералів дуже важко зрозуміти. Їм дали народне добро, а вони все це занедбали. Розвалили казарми, а краще ми там би зараз створили квартири, гуртожитки. Ставимо питання про нові будівництва, а скільки приміщень порожні.
-Що з приміщенням колишнього медколеджу?
-Там були занадто хитрі власники. Раніше Сергій Ковальчук мав намір викупити приміщення і подарувати його місту, але цього не сталося.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі