Студенти Володимир-Волинського педколеджу збирали кошти на реанімобіль для військових

23 квітня студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського провели благодійний ярмарок під назвою «Молодь за мир» з нагоди відзначання ювілейної дати – 75-річчя закладу.
На площі Героїв юні володимирчани продавали свіжу випічку, різноманітну їжу, консервацію, картини, патріотичну символіку, а також вироби й сувеніри, виготовлені власними руками як на парах, так і у вільний від навчання час.
-У цей страшний для нашої країни час, коли у нерівних боях за східні рубежі Батьківщини гине багато ні в чому не винних людей, ми всі маємо долучитися до загальної справи порятунку держави. Не можна залишатися осторонь цієї всеукраїнської проблеми. Тому й вирішили допомогти солдатам хто чим може і вміє. Багато чого робили ми самі під час занять з трудового навчання, частину продукції виготовляли у вільний час, а от стосовно консервації, випічки й іншої приготовленої їжі, то в цьому нам допомагали наші мами й бабусі, - розповідають четвертокурсниці, які навчаються за спеціальністю «Технологічна освіта».
На зібрані кошти колектив педколеджу планує придбати реанімобіль для одного з підрозділів Збройних сил, який бере участь в антитерористичній операції на сході, щоб було більше можливостей рятувати життя захисників.
Як повідомила секретар директора педколеджу Тетяна Кітновська, студенти вже зібрали кошти в сумі сімдесят тисяч гривень, а для покупки реанімобіля потрібно дев’яносто тисяч гривень.
Нагадаємо, що це не перша благодійна акція, яку проводить колектив навчального закладу, адже, починаючи з минулого року, викладачами коледжу та головою студентського профкому було організовано не один захід на підтримку наших захисників, у результаті проведення яких в зону АТО відправили чимало військового спорядження й амуніції на суму близько 80-ти тисяч гривень.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі