Студенти Університету ІІІ віку кружляли в новорічному хороводі

У приміщенні культурно-мистецького центру панував святковий настрій. Біля красуні-ялинки юрмилися люди в маскарадних костюмах. Серед учасників карнавалу і казкові герої, і персонажі літературних творів, і кумедні маски милих звірят. Мимоволі пригадалися дитинство, шкільні новорічні ранки, відома пісенька «У лісі, лісі темному….», під яку водили хороводи разом з Дідом Морозом та Снігуронькою. На якусь мить я знову відчула себе маленькою дівчинкою, бо ж була в костюмі сніжинки. Але це тривало лише мить…
Десь взялися персонажі – Гламурна Міль та Муха-Приставуха. Почалося новорічне дійство. Завітали Дід Мороз зі своєю внучкою – і задзвенів казковими мелодіями новорічний бал.
Учасники свята кружляли в хороводі навколо ялинки, танцювали, читали вірші, відгадували загадки. Потім настав час продемонструвати свої режисерські та акторські здібності у невеликих дотепних сценках про наше життя. Присутні отримали персональні новорічні вітання.
І нарешті найцікавіший момент – конкурс карнавальних костюмів. Шляхом таємного голосування були визначені три переможці, які отримали подарунки від Діда Мороза. Перше місце зайняла слухачка факультету «Основи здорового способу життя» Ганна Іванівна Суботіна. Друге і третє місце вибороли студентки факультету журналістики Антоніна Володимирівна Солодуха та Поліна Миколаївна Гусюк.
Гламурна Міль та Муха-Приставуха як помічники Діда Мороза сприяли створенню святкового настрою. Приємною несподіванкою для учасників новорічного балу стали подарунки від тернопільського підприємства «Марго», яке очолює Олександр Бораковський. Про солодкий стіл подбав підприємець Микола Юнак.
І ось хвилююча та урочиста мить: під звуки курантів з келихами в руках завжди молоді студенти Університету ІІІ віку привітали один одного з Новим роком.
Від усієї душі дякуємо керівництву і всім працівникам культурно-мистецького центру за турботу про те, аби ми змогли зустріти Новий рік у своєму колективі. Щиро дякуємо фотографу Ользі Аракчеєвій, спонсорам свята Миколі Юнаку та Олександру Бораковському. Ми їм бажаємо щасливого нового року і всього найкращого в житті.
Людмила Гарбуз, слухачка факультету журналістики Університету ІІІ віку

Розділ новин: 

Коментарі