Студенти педколеджу організували виставку «Святкова зима»

Публікації

Усім відомо, що у Володимир-Волинському педколеджі навчаються здібні, розумні, креативні студенти. Виставка «Святкова зима», організована в історичному музеї ім. О. Дверницького, є тому підтвердженням. Студенти 3-А та 4-А курсів представили свої творчі роботи, виконані під час практичних занять з декоративно-прикладного мистецтва, художньої обробки матеріалів, етнодизайну, продемонстрували свої вміння з основ образотворчої грамоти та знання про атрибути та декорації різдвяно-новорічного циклу календарно-обрядових свят українців, - повідомляється на сайті коледжу.
Відкриття виставки відбулася 7 грудня на день святої Катерини - покровительки щасливої дівочої долі, вчених, студентів, філософів і проповідників. Створені студентами композиції розкривають різдвяно-новорічну тематику і доводять, що Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають дорослі і діти. Його святкують у всьому світі, і кожен народ вкладає у це свято щось своє.
Ми шануємо вікові традиції українців, а також ідемо в ногу з часом, використовуючи сучасні техніки і матеріали в оздобленні виробів. Так, Вікторія Савчук виконала роботу в техніці олійного живопису «Атмосфера Різдва».Гарно виглядали композиції петриківського розпису «Зимовий сон», на різдвяну тематику Ольги Боровської, Анастасії Булік, Софії Будимко. Студенти Катерина Подзізей, Ольга Сидорук, Оленка Романюк та Ольга Олійник з задоволенням розповідали про власний творчий шлях до реалізації ідеї тої чи іншої композиції. Для студентів такі виставки є гарною нагодою творчого спілкування, аналізу досягнутого, прагнення до удосконалення та здійснення мети.
Підготувала Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі