Стометрівку в Нововолинську прикрашає годинник

24-го листопада в Нововолинську на бульварі Шевченка, який в народі називають стометрівкою, навпроти ЗОШ №4 з’явився двосторонній механічний годинник, висотою три метри, із гербом міста та двома ліхтарями.
За словами міського голови Віктора Сапожнікова, якому належить ця ідея, на закупівлю і встановлення годинника з міського бюджету було виділено 85тис.грн. Рішення про нову декорацію для міста було прийнято на сесії міської ради. Виготовляли годинник на ВАТ «Оснастка», працівники якого допомагали комунальникам із ВУКГ його встановлювати. Подібний годинник очільник шахтарського міста бачив у Тернополі.
-Там у центрі стоїть тристоронній годинник. Нам на такий не вистачило грошей, тому маємо годинник на дві сторони. Місце розташування обирав головний архітектор, Найближчим часом плануємо поставити там лавки і облаштувати клумби. Хотілося б також розширити там пішохідну зону, насадити нові дерева, щоб ще більше наблизити наше місто до європейських, – розповів міський голова журналістам.
Правда, багато хто з нововолинців вважає, що такі кошти доцільніше було б використати на нагальніші потреби, а ще дехто висловлює сумнів щодо того, чи довго цей годинник там простоїть.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі