Стережіться!!! Довіра до незнайомих «благодійників» коштує дорого

Жителі міста гірників навіть не підозрювали, що прагнучи отримати готівковий безвідсотковий кредит попадуться на гачок спритного шахрая.
Все почалося з оголошення, опублікованого в березні цього року в газеті безкоштовних оголошень. Там повідомлялося про те, що бажаючі можуть отримати готівкову позику без будь-яких відсотків за користування, якщо попередньо перерахують 200-400 грн. на номер банківської картки. Незважаючи на багаторазове попередження правоохоронців про випадки шахрайства, таких бажаючих знайшлося п’ятеро. Разом вони перерахували на вказаний номер понад 1,5 тисячі грн., але бажаної позики так і не отримали. Натомість спритник знімав отримані гроші із картки через банкомат. Прочекавши деякий час і зрозумівши, що їх просто ошукали, потерпілі звернулися в міліцію. Оперативники Нововолинського міськвідділу досить швидко вирахували зловмисника. Ним виявився 21-річний житель Володимира-Волинського Віталій П. Слідчим відділом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 1. ст. 190 та ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Матеріали справи були скеровано до суду.
Днями Нововолинський міський суд, розглянувши справу, визнав підсудного винним і призначив покарання - два роки позбавлення волі. Та, врахувавши щире розкаяння молодика і те, що він має на утриманні малолітню дитину та раніше не притягувався до відповідальності, звільнив його від відбування покарання. Спритник заплатить потерпілим 1220 гривень матеріальної та 4 тисячі моральної шкоди.
Валентина САВЧУК
м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі