Стенжаричі відсвяткували День села

Минулої неділі на свято Преображення Господнього с.Стенжаричі Устилузької громади відзначало День села. Зранку в місцевому храмі відбулося богослужіння. Святкова програма заходів розпочалася змаганнями з футболу та волейболу між місцевими командами. Депутат районної ради Павло Карпюк вручив спортсменам нагороди. По обіді на жителів та гостей Стенжарич чекав концерт художньої самодіяльності, на який в будинку культури зібралося багато людей. Секретар Устилузької міської ради Людмила Касьян Подяками устилузького міського голови нагородила депутата Устилузької міської ради, що опікується селом, Миколу Міщенка та місцеву пенсіонерку Надію Шершень, яку в Стенжаричах називають «швидкою допомогою». Ця літня жінка, будучи колишнім медпрацівником, за відсутності в селі фельдшера оперативно відгукується на виклики людей і кваліфіковано надає допомогу.
Привітав селян зі святом і місцевий староста Анатолій Яльницький. Голова Володимир-Волинського осередку партії «УКРОП» Сергій Радкевич подарував сувеніри найменшому та найстаршому жителям села та їхнім односельцям, що увійшли до інших номінацій.
У концертній програмі, підготовленій власними силами, взяли участь гості – вокальна група, що завітала із с.Зоря. А яке ж свято без частування? Родзинкою гулянь стали смачні куліш та юшка, якими пригощав усіх охочих місцевий господар пан Приступа.
Не забули організатори і про діток, для них також підготували окремі розваги. А завершила свято дискотека для молоді за участі гурту «Забава».
Міла Сергєєва, Устилузька громада

Розділ новин: 

Коментарі