Стань супергероєм – зміни своє місто!

«Відкривай Україну» – це новий ігровий проект з відкритим інтерактивним навчальним середовищем для підлітків. Проект розрахований на участь команд дітей – учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів у містах України з населенням від 10000 осіб, за винятком обласних центрів.
Організатором проекту є благодійний фонд «З країни в Україну». Проект реалізується за сприяння Міністерства освіти і науки України.
Партнерами проекту є Києво-Могилянська бізнес-школа (Креативна академія iWonder), Майкрософт Україна, Європейська бізнес-асоціація в Україні, “Пласт” – Національна скаутська організація України.
Мета проекту – створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних компетенцій та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у своєму місті.
Учні беруть участь у проекті командами з 15 осіб. До складу команди повинні входити представники всіх вікових груп (по 3 особи з кожної: 7, 8, 9, 10, 11 класи).
Особиста реєстрація триває з 26 вересня до 24 жовтня на сайті проекту www.vidkruvai.com.ua.
Реєстрація в системі здійснюється за допомогою електронної скриньки Gmail.

Обов’язкові поля:
Учень: Прізвище, ім’я, дата народження, область, місто, школа, клас (паралель:7, 8, 9, 10, 11), фото (реальне), сторінка у соцмережі.
Вчитель: Прізвище, ім’я, дата народження, область, місто, школа, фото (реальне), сторінка в соцмережі, моб.телефон, основна спеціальність.
Оголошення про початок особистої реєстрації відбувається на презентації проекту в кожному з міст з 26.09.16 до 21.10.16, а також на сайті проекту і у  соцмережах з 26.09.16 до 24.10.16.
Від однієї школи у проекті може брати участь лише одна команда.
Команди формуються з числа зареєстрованих учасників у кожній школі відповідно до інструкцій. Формування команди є складовою частиною навчання. Зареєстровані на платформі учасники, які не увійшли до складу, можуть бути помічниками команди або замінити когось із членів на певному етапі проекту.
Команда обирає для себе вчителя-модератора від школи, який має пройти відповідну реєстрацію на онлайн платформі.
Проект фінансується за рахунок організаторських та спонсорських коштів, інших легітимних джерел відповідно до чинного законодавства України. Умови фінансування кожного з етапів проекту оргкомітет повідомляє безпосередньо учасникам та задіяним особам.
Участь у проекті є безкоштовною. Кожен учасник проекту отримує сертифікат Києво-Могилянської академії.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі