«Справедливо буде, якщо зловмисник сам перевірятме мінні поля» важають волонтери та бійці «Айдару»

Неординарна подія сталася 25 квітня в Низкиницькому Свято-Успенському монастирі: зловмисник замахнувся на святе - викрав скриньку із пожертвами, які віряни збирали для воїнів АТО. Скриньку розмістили в храмі волонтери ГО «Волинські патріоти» Андрій Рязанов і Олександр Дричик. - Скринька із пожертвами простояла у монастирі більше місяця, тому, там було, мабуть уже 5-6 тисяч гривень , - розповідає Андрій. – Злодій же бреше про якихось 700 гривень. Хоча справа, звісно, не в грошах, але… Солдати на них розраховували. Ми ж планували закупити матеріали для виготовлення саперних кішок бійцям «Айдару». Телефонували солдатам, то вони просять суддю винести такий вирок злочинцю, щоб він поїхав не у в'язницю, а до них на Луганщину, перевіряти мінні поля. Оскільки гроші на трали наркоман розтратив, то бійці кажуть, що пустять його полем навпростець. Люди віддають для воїнів, можливо, останні копійки, щоб забезпечити їх на передовій усім необхідним, аж тут знайшовся виродок, який не побоявся гріха у і зазіхнув на святе…
Злочинця оперативно затримали за гарячими слідами працівники Іваничівського райвідділу міліції. Ним виявився мешканець Нововолинська Генадій К., який раніше вже був засуджений за крадіжки і вживання наркотиків.
Як розровів начальник слідчого відділення Іваничівської міліції Леонід Фіськович, молодик бував у храмі, де йому давали можливість підзаробити, на садінні картоплі та інших роботах у підсобному господарстві обителі в районі шахти №8. Прихожанином він не був, але гроші заробити приходив. Також стало відомо, що Гегадій причетний і до крадіжок у торгових закладах міста та до викрадення картини із церковної лавки.
-Негідник іще той, - охактеризував злодія начальник нововолинських дільничних Олександр Ольшевський. - За ним давно тюрма плаче...
Волонтери сподіваються, що місцева Феміда врахує вимоги військового часу і винесе максимально жорсткий вирок, аби застерегти інших любителів «легкої наживи».
Валентина САВЧУК, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі