Співак Арсен Мірзоян спробував себе у ролі прикордонника

ube, вже були зірки українського спорту. Тепер же військову форму на себе приміряв співак Арсен Мірзоян. Повістку йому вручили просто під час виступу у Львові. Не встиг Арсен виконати до кінця свій ліричний хіт, як прикордонники запропонували йому мандрівку до застави «Пархоменкове», де є міжнародний пункт пропуску «Устилуг». І Мірзоян погодився.
«Зліва від мене Польща, справа – Україна. Слухайте, так ми у нейтральних водах», - сказав співак, випробовуючи себе у новій ролі під час патрулювання Західного Бугу. «Нейтральні води бувають тільки в морі, а лінія кордону між Україною і Польщею чітко визначена – це середина річки Західний Буг», - додає до слів артиста прикордонник Вадим Стецюк. Виявляється, такі патрулювання – не річкова прогулянка з ціллю подивитися, як бобри обточили дерева, а серйозна необхідність. Таким чином можна виявити сліди злодіянь порушників закону. Однак Арсен Мірзоян не натрапив ні на контрабандистів, ні на нелегальних мігрантів. Натомість співак побував у селі Залужжя, що розкинулося недалеко від Устилуга. Мовляв, до дільничного інспектора відділу «Пархоменкове» Андрія Сельчука надійшло звернення про перебування на території села п’ятьох осіб азіатської зовнішності. Звісно, Арсен Мірзоян також вирушив на завдання, розпитуючи місцевих жителів, чи не бачили вони когось підозрілого. «Нікого такого не бачив, а ось ви мені підозрілий», - сказав один із жителів Залужжя, вказуючи на зірку. «Видно, у вас люди добре знають в обличчя прикордонників», - резюмував співак на камеру.
Звістка про те, що в селі перебуває зірка «Голосу країни», змусила вийти на вулицю багатьох людей. Арсен Мірзоян вирішив заспівати для своїх прихильників просто посеред вулиці. Глядачі оплесками дякували артистові за тепле виконання народної пісні і взяли на згадку автографи.
Після цього Арсен освоював прикордонні простори на квадроциклі та милувався природою на самому заході України. Утім, романтика закінчилася і розпочалися небезпечні пригоди. Напарник Мірзояна виявив перервану контрольно-слідову смугу. Отже, у прикордонну зону хтось проник. Раптом пролунали постріли... Як пояснив ситуацію начальник відділу «Пархоменкове» Роман Дворак, сліди належали людям, які вирішили незаконно тут полювати. Наші герої натрапили на горе-мисливців і затримали їх.
Вечір закінчився піснями під гітару біля вогнища. Арсен зазначив, що зіштовхнувся тільки із 5% ситуацій, з якими мають справу справжні прикордонники. Але і від цього життєвого досвіду отримав масу вражень.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі