Спільний заплив народного депутата України Ігоря Гузя і голови Волинської облради Ігоря Палиці

Сьомого жовтня у селі Згорани Любомльського району на Великому озері народний депутат України Ігор Гузь та голова Волинської облради Ігор Палиця здійснили спільний заплив через водойму. «Зірки запливу» вирішили бути пунктуальними, тож, швиденько переодягнувшись, провели коротку прес-конференцію, під час якої вкотре запевнили, що цей водний марафон – не піар, а пропаганда здорового способу життя, і рушили у воду.
«Хто б там що нам не закидав про якийсь піар, повірте, тим людям, які будуть пливти, а їх з десяток, нема потреби піаритися – все вже пропіарено, перепіарено», - наголосив за кілька хвилин до запливу Ігор Гузь.
«Хтось каже – політика, хтось – піар. Ну нехай вони підуть разом з нами, пропіаряться і візьмуть такі ж політичні дивіденди, як і ми. Ми всіх запрошували, але щось не видно тут наших або ваших політичних опонентів», - додав Ігор Палиця.
До запливу долучитися могли всі бажаючі. Так із нардепом Ігорем Гузем та головою облради Ігорем Палицею попливло ще дев’ять осіб. Серед учасників були мер і депутат Любомля, учасники із Ковеля, вчитель фізкультури з Турійського району, місцевий житель села Згорани та єдина дівчина – помічниця народного депутата Марина Хромих. Сам заплив тривав приблизно півгодини. Саме за такий час нардеп та очільник облради подолали Велике Згоранське озеро, довжина якого 1,5 кілометра, а середня  ширина – кілометр. Максимальна глибина – 20 метрів. Як і передбачалося, берег озера на час не такого вже й тривалого плавання «всіяли» охоронцями, членами громадського формування «Варта порядку» (щоправда, без розпізнавальних знаків), рятувальниками та навіть дайверами, які, як потім з’ясувалося, страхували на випадок непередбачуваних ситуацій.
На іншому березі озера на плавців, а також численних вболівальників уже чекали казанки з гарячим кулішем, рибною юшкою, бутерброди з салом, а також горіхи з сухофруктами, трав’яні чаї.
Вийшовши з води, учасники запливу швидко переодягнулись, після чого фотографувалися з усіма охочими та ділилися враженнями. Помічниця нардепа Ігоря Гузя Марина Хромих розповіла, що раніше їй не доводилося плавати на великі відстані та ще й у холодній воді. Втім, усе вдалося.
«Таке враження, ніби я пройшла глобальне очищення – і фізичне, і моральне, тому всім раджу теж спробувати. Мені дуже сподобалося, в майбутньому залучатиму і своїх друзів до подібних запливів», - наголосила Марина та додала, що в костюмі холод практично не відчувався. За цими розмовами якось непомітно з берега Великого Згоранського озера зник Ігор Палиця, а його партнер по запливу Ігор Гузь продовжив робити селфі та ділитися враженнями з місцевими.
Однак, зважаючи на те, що заплив був успішним, є чимало шансів, що він стане відправною точкою у стосунках між двома політиками. Тим більше, вони обмовились, що продовжать «пропаганду здорового способу життя» на Водохреще.
Юлія Оберук, с.Згорани, Любомльський район

Розділ новин: 

Коментарі