«Смаковиця по-володимирськи» – масштабне осіннє святкування

Для жителів Володимира-Волинського і гостей міста місцева влада підготувала гастрономічний фестиваль «Смаковиця по-володимирськи», який провели в неділю 9-го жовтня у парку «Слов’янському». Розпочалося свято виступом духового оркестру дитячої музичної школи. Зі сцени всіх містян та гостей привітав міський голова Петро Саганюк, народний депутат України Ігор Гузь та директор ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика «Чебатурочка – селянська курочка» Аліна Сич.
Дуже цікавим був дитячий блок свята, адже на сцені дошкільнята міських садків танцювали, співали, забавлялися в іграх і навіть показували майстер-клас із приготування справжньої української гарбузової каші. Як завжди, неперевершеною українською народною піснею тішили ансамблі «Розмай», «Володимирські музики», «Козаки», «Родослав», духовий оркестр «Арсен», фольклорний гурт «Молодички» та «Пісенне джерело» із Зимного. Торгові марки «Забіяка», «Рудь» та ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» прикрасили свято подарунками і розіграшами призів продукції власного виробництва. Не обійшлося і без гастрономічного квесту між студентськими командами «Смачнофест» – із педагогічного та агротехнічного коледжів, вищого профтехучилища. Національним приготуванням гуглів з волинськими кручениками пригощала «Смаковиця» всіх дорогих гостей.
Як і обіцяли організатори, все просто вражало: багато смаколиків від закладів ресторанного господарства, гастрономічні майстер-класи, медовий ярмарок, ярмарок хенд-мейд, яскраві фотозони, які підготували навчальні заклади, миттєва лотерея, забави для дітей та дорослих.
На святі кулінарної майстерності «Смачна візитівка», що проводилось у місті влітку, з-поміж інших вирізнялася страва від кафе «2000» – гуглі з кручениками по-волинськи. Страва старовинна, вже стала фірмовою у цьому закладі. В ході фестивалю радо готували і пригощали цією смакотою усіх бажаючих. Після відзначень подяками усіх учасників фестивалю «Смаковиця по-володимирськи» на сцену вийшов спеціальний гість фестивалю – рок-гурт «Брати Гадюкіни». Додамо, що за рішенням генерального спонсора першого гастрономічного фестивалю «Смаковиця по-володимирськи» ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика», всі кошти, отримані від реалізації власної продукції під час фестивалю, будуть спрямовані на потреби сімей загиблих учасників АТО.
Юлія Оберук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі