«Смаковиця по-володимирськи» готує приємні сюрпризи

У неділю, 17 вересня, у Володимирі відбудеться гастрономічний фестиваль «Смаковиця по-володимирськи». Організатори пропонують мешканцям та гостям міста взяти участь в різноманітних конкурсах.
Люди із «смачними» прізвищами можуть використати шанс отримати суперприз, який урочисто вручать 17 вересня на найсмачнішій події нашого міста. А перші 5 зареєстрованих учасників ще й гарантовано отримають дружній шарж від Валерія Приступи. Реєстрація триватиме з 12.00 до 15.00 біля сцени у Слов`янському парку 17 вересня. Не забудьте взяти підтверджуючі документи, пишуть на офіційній сторінці фестивалю у Фейсбук.
Ще одна нагода виграти подарунок від фестивалю – це фотоконкурс «Коронна страва». П’ятеро із зареєстрованих для участі, які отримають найбільшу кількість голосів, виграють сертифікат дегустатора найсмачніших страв! Голосування на офіційній сторінці гастрономічного фестивалю «Смаковиця по-володимирськи» триватиме по 16 вересня. О 22.00 год. буде зафіксований переможець цього смачного конкурсу.
А ті, хто на цій сторінці знайде запис про розіграш та виконає усі зазначені умови, отримає можливість виграти подарунковий сертифікат на суму 200 гривень. Долучайтеся!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі