Смачний турецький кебаб ви можете спробувати і у Володимирі

Нещодавно молодий чоловік на ім’я Фарід відкрив у нашому місті поруч із автостанцією невеличке кафе, де власноруч готує смачні турецькі страви. Як розповідає чоловік, він ще із дитинства навчався готувати. Любов до своєї справи йому передали батьки, які мали свій заклад харчування. Починав Фарід готувати разом із батьком ще у 15 років. Секрети і вміння переймав старанно.
- У 17 років у мене з’явилася мрія, яка декілька років тому здійснилася – розповідає чоловік. – Я завжди хотів працювати в Україні. Мені саме ця країна сподобалася найбільше.
Фарід приїхав спочатку до Нововолинська три роки тому.Звідси родом його дружина Валентина. Каже, що йому сподобалося місто, тому планував і далі вкладати гроші в ресторанний бізнес, яким у себе на батьківщині займався майже 15 років. Тут народилася їхня донечка Даша. У Нововолинську Фарід вже відкрив ресторан і декілька кіосків зі смачними турецькими стравами.
У Володимир-Волинський ресторатора привів випадок. Як розповідає чоловік, якось довелося йому проїжджати через наше місто у справах. Через те, що був часовий проміжок між рейсами. вирішив прогулятися центром Володимира.
- Тоді я і вирішив, що також хочу тут відкрити кафе, – говорить Фарід. – Місто мені дуже сподобалося. Хоч я раніше працював у великих містах таких як Баку, Стамбул і Берлін, проте так затишно мені не було ніде. Володимир привабив мене своїм спокоєм і красою. А також тут ніхто не готував нічого подібного.
І дійсно, у Володимирі усі вже звикли до такого фастфуду, як піца чи хот-дог, які є не надто корисними для організму і вже багатьом встигли приїстися. Проте Фарід готує смачний кебаб, який зовсім не містить олії. Соус також робить сам у невеликих кількостях, щоб не псувався. Овочі у страву чоловік кладе завжди свіжі. А у приміщенні кафе дуже чисто. Хоч асортимент поки не великий, проте чоловік обіцяє, що дуже скоро асортимент страв значно збільшиться. Також підприємець планує в майбутньому відкрити ще одне кафе у Володимирі. Наразі, хоч і є у нього декілька помічників, проте Фарід шукає людей, яких хоче навчити готувати страви турецької кухні. Ще Фарід розповідає, що з часом у планах працювати цілодобово. Та навіть зараз він працює до півночі і надає послугу з доставки страв під замовлення, яка також в майбутньому буде цілодобовою. Тепер смачний кебаб можна замовити, зателефонувавши за номерами 093-489-59-19 і 063-852-89-95.
На запитання, чи багато людей полюбляють турецьку кухню у Володимир, Фарід розповів, що навіть за такий невеликий період роботи у нашому місті, у його кафе з’явилися постійні відвідувачі. Також є люди, які регулярно замовляють кебаб з доставкою додому і на роботу. Тож турецька кухня володимирчанам сподобалася.

Розділ новин: 

Коментарі