Слухачі Університету ІІІ віку дізнавалися про засади безоплатної вторинної правової допомоги

У Володимир-Волинському територіальному центрі відбулася зустріч слухачів Університету ІІІ віку з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Степаном Слащуком.
Степан Михайлович розповів, що надання безоплатної вторинної правової допомоги – це соціальна програма уряду України, що гарантує людям ефективний захист їхніх прав. Первинна правова допомога надається всім громадянам, а вторинна – окремим категоріям.
-Безоплатна вторинна правова допомога – це допомога, що надається для захисту прав людини у суді за рахунок державного бюджету України, - пояснив у своєму виступі начальник відділу правової інформації та консультацій Сергій Лесик.
Він детально розповів, як отримати правову допомогу, спадщину, права спадкоємця, як відновити загублені документи, що таке договір довічного утримання та дав відповіді на всі запитання аудиторії.
Слухачі Університету вдячні гостям за змістовну лекцію.
До речі, Володимир-Волинський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться на вулиці Устилузькій, 19.
Валентина Рудь, слухачка факультету журналістики Університету ІІІ віку

Розділ новин: 

Коментарі