Сліпота – найтяжча хвороба, повноцінно жити з якою допомагає товариство УТОС

Зір важливий для кожної людини, щоб бачити небо, сонце, дивовижні фарби заходу й світанку, обриси облич, зелені трави… Але серед нас є люди, які живуть у темряві багато років.
10 травня у КМЦ відбулося представлення нового голови ТПО УТОС, покликаного захищати і допомагати незрячим, Галини Маліц та секретаря товариства Людмили Сачук.
Збори розпочала голова правління, яка зазначила:
-Наша мета – турбуватися про членів товариства, зігріти кожну людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, зрозуміти її проблеми та клопоти. Товариство гуртує цих мужніх людей, які живуть повноцінним життям і ніколи не скаржаться. Ми вдячні всім, хто не залишається осторонь наших проблем.
На збори запросили поважних гостей. Голова правління надала слово новому керівнику міського управління соціального захисту Олександру Смикалюку, який розповів про функції, що виконує управління, відповів на запитання присутніх, зокрема про надання і оформлення субсидій, безкоштовні перевезення, нововведення у видачі путівок та інші. Також виступила представник районного управління соцзахисту Тетяна Гетьман.
У ході зборів урочисто прийняли у члени товариства та вручили відповідні посвідчення трьом інвалідам. Серед них почесний громадянин міста Ярослав Царук.
А потім присутнім подарували невеличку концертну програму. Виступив улюбленець УТОСу аматорський народний гурт «Жайвір». Член колективу Микола Алєйніков привітав ветеранів зі святом Перемоги, а гурт виконав пісню «А мати ходить на курган». Теплі та щирі слова зігріли душі ветеранів і зросили їхні очі. Присутні не скупилися на бурхливі оплески. У виконанні «Жайвора» прозвучали пісні й заслуженого працівника культури Олександра Каліщука, з яким колектив тісно співпрацює. Своїми чудовими голосами гурт підкорив публіку. Члени колективу під керівництвом баяніста Андрія Міщука не уявляють свого повсякденного життя без пісні.
Народний гумор у виконанні Миколи Алєйнікова не залишив жодного обличчя без усмішки. А додали веселого настрою дотепні гуморески Ярослава Царука. На завершення ведучий привітав усіх іменинників товариства сліпих, яких тут традиційно поздоровляють щомісяця. Для них у виконанні чоловічого квартету «Обрій» прозвучали пісні «Очі волошкові» та «Ой ти, моя вродлива волинянко». Вдячні слухачі дякували колективу за подаровану насолоду тривалими оваціями.
Товариство запрошує всіх інвалідів по зору приєднуватися до їхнього дружного колективу.
Валентина Рудь, слухач факультету журналістики Університету ІІІ віку, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі