СКІЛЬКИ УСЕ-ТАКИ КОШТУВАТИМЕ ПРОЇЗД У ВОЛОДИМИРІ-ВОЛИНСЬКОМУ

Самовільно підняті тарифи на проїзд у Володимирі скасували.
До двох гривень змусила перевізників повернути вартість проїзду у громадському транспорті міська влада Володимира-Волинського. Такими є результати оперативної наради міського голови Петра Саганюка з приватними перевізниками про що повідомляє сайт міської ради.
3 березня приватні перевізники міста самовільно підвищили вартість перевезення пасажирів в автобусах, що працюють на міських маршрутах у режимі маршрутного таксі, до 3 гривень. Основною причиною такого різкого підвищення є збільшення з 1 березня 2015 року вартості стисненого газу (метан) до 15,60 гривні за метр кубічний, коли у діючому тарифі 2 гривні закладена вартість стисненого газу в розмірі 6,60 грн. за метр кубічний. Щодо вартості дизельного пального, то в діючому тарифі в розмірі 2 гривні вона становить 9,95 гривні, а за станом на 03.03.2015 року зросло до 27,70 гривні.
Однак, підставою для прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення тарифу в розмірі 3,00 грн. є розрахунки цих тарифів, які станом на 03.03.2015 року перевізниками до виконавчого комітету міської ради не подавались.
Загалом, процедура підвищення тарифів проводиться відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», а саме: публікується повідомлення про оприлюднення, в наступному номері газети - проект рішення та проходить громадське обговорення, яке триває не менше місяця від дня опублікування проекту рішення та не більше 3-х місяців, і погоджується Волинським відділенням Антимонопольного комітету України.
Наразі завершується процедура встановлення тарифів на перевезення пасажирів в розмірі 2,50 гривні. (по місту). Ці розрахунки були погоджені Волинським відділенням Антимонопольного комітету України. Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» 10 березня заплановано проведення громадського слухання, після якого буде прийняте відповідне рішення виконавчого комітету міської ради.
За результатами наради було досягнуто спільного рішення: повернення до діючого тарифу в розмірі 2 гривні, проведення 10 березня громадських слухань по встановленню тарифу в розмірі 2,50 грн. та, з метою недопущення припинення перевезень, зменшення кількості рейсів на маршрутах (не в години «пік» ) з обов’язковим попередженням пасажирів заздалегідь.

Розділ новин: 

Коментарі