Скільки треба звертатись, щоб волинське начальство почуло?

29 січня 2015 року група бійців Афганської штурмової роти, перебуваючи у відрядженні у Волинській області звернулась до Голови Волинської обласної ради та Голови Волинської обласної державної адміністрації з низкою пропозицій, що стосуються питань мобілізації, запобігання російському тероризму в області та початкової загальної військової підготовки.
З текстом звернення, під назвою «Афганці радять обласному керівництву», можна ознайомитись на «Четвертій владі», «ВолиньПості», «Волинських новинах».
Пропозиції дали люди, які мають значний військовий досвід, які тривалий час перебувають в зоні бойових дій, які знають, чим забезпечується перемога, а що спричиняє поразки та втрати.
Минув місяць. Ні змін, ні публічних обіцянок. Як підтвердження повідомлення на «Волинських новинах» від 28 лютого 2015 року «Бійці «Волині» відправляються на схід з повним «нулем»?
Довідавшись про відсутність реагування на звернення, 22 бійця, разом з командиром Афганської штурмової роти вдруге звернулись до очільників Волинської області з тими ж самими пропозиціями.
Поки що це пропозиції, але не за горами час, коли пропозиції перейдуть в законні вимоги. Бо йдеться не про задоволення їх власних інтересів, а про збереження життя, в даному випадку, волинян.
Яких ще треба зазнати втрат, скільки ще треба поховати волинян, щоб обласне начальство почало виконувати рекомендації тих, хто насправді розуміється на військових справах?
Джерело: Четверта влада.

Розділ новин: 

Коментарі