СКІЛЬКИ ПОЖЕЖ НА ВОЛИНІ ВИНИКЛО З ПОЧАТКУ РОКУ

Майже 150 пожеж виникло на Волині з початку 2015 року.
Про це під час оперативної наради сьогодні, 2 березня, повідомив начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Грушовінчук.
З його слів, ситуація зі станом пожежної безпеки на території області - доволі невтішна. Так, з початку року на Волині виникло 148 пожеж. Найбільше «червоний півень» розгулявся у сільській місцевості. Там рятувальники зафіксували 92 пожежі, що складає 62% від загальної кількості за два місяці цього року. Сума матеріальних збитків від пожеж, що спіткали волинян у лютому та січні 2015 року, становить понад 4 мільйони гривень.
Зі слів головного пожежника області, основними причинами загорання є необережне поводження з вогнем, порушення правил пожежної безпеки, порушення правил облаштування та експлуатації електроустановок та пічного опалення.
У період з січня до лютого цього року внаслідок пожеж загинуло 7 людей. Три особи отримали травми. Основними причинами загибелі людей внаслідок пожеж є необережне поводження з вогнем під час куріння у нетверезому стані.
Випадки загибелі людей мали місце в Камінь-Каширському, Любешівському, Горохівському, Ковельському, Луцькому, Володимир-Волинському районах, а також в місті Нововолинськ.
Через масове неконтрольоване випалювання сухої трави та чагарників на Волині загорілось торфовище.

Розділ новин: 

Коментарі