Скільки коштів витратять на дороги Волині у 2021 році і де ремонтуватимуть

Публікації

Скільки коштів витратять на дороги Волині у 2021 році і де ремонтуватимуть
Скільки коштів витратять на дороги Волині у 2021 році і де ремонтуватимуть

У 2021 році на Волині планують витратити на дороги близько 2,5 мільярда гривень.
Угод на таку суму вже підписала Служби автодоріг у Волинській області. Про це 11 березня на пресконференції розповів керівник Служби Анатолій Посполітак.
За його словами, торік будівельний сезон почали ще в лютому. Цьогоріч погода внесла свої корективи.
«З огляду на погодні умови, не розгорнулись так, як хотіли. Але цього року наша готовність до початку ремонту доріг в області значно вища. Маємо підписаних угод на майже 2,5 мільярда гривень. Принцип розбудови доріг в області – такий самий, як і в минулому році – маршрутний», – розповів Анатолій Посполітак.
Під маршрутний принцип на Волині підпадає зокрема міжнародна автодорога М-19 Доманово (на м. Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м. Бухарест). Планують завершити капремонт на окремих ділянках від Ковеля до села Переспа, а також відновлюватимуть цей автошлях за маршрутами Доманове – Ковель і Підгайці – межа з Рівненською областю.
Як зазначив Анатолій Посполітак, минулого року на М-19 відремонтували 40 кілометрів доріг. Планують відремонтувати ще 120. Ремонтуватимуть дорогу три підрядники – «Автомагістраль-Південь», «ПБС», «Луцькавтодор-Сервіс».
Також у 2021 році будуть реконструювати міжнародний автошлях М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) на ділянці Ковель – Ягодин, яку доведуть під параметри першої категорії (по дві смуги руху в кожен бік, – ред.)
На автошляху Н-22 Усилуг – Луцьк – Рівне від Володимира-Волинського до Луцька вже відновили дорожнє покриття. У 2021 році планують завершити розпочатий торік капремонт 13-кілометрової ділянки цього автошляху від Устилуга до Володимира-Волинського за кошти польського кредиту.
Продовжать ремонт регіонального автошляху Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. На сьогодні вже є якісна дорога від с. Верба до межі з Львівською областю. У 2021 році планують оновлювати її на ділянці Ковель – Верба.
Планують ремонтувати ділянки автодороги Р-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ від с. Дачне у напрямку смт Маневичі, а також на під’їзді до пункту пропуску «Дольськ».
Також у 2021 році планують відновити і низку територіальних доріг. Пріоритетними будуть напрямки до Шацьких озер:
Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин – /М-06/ на ділянках Піща – Верба, від автошляху Н-22 до с.Зимне та Горохів – Борочиче;
маршрут Шацьк – Ратне, що пролягає автошляхами Т-03-06 /Т-03-02/ – Шацьк – Вілиця – Прип'ять – Любохини – /Т-03-08/ та Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14/;
Т-03-01 Залісся – /Т-03-02/ на ділянці між селами Пульмо і Гряда;
Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі від повороту на с.Благодатне у напрямку с. Павлівка;
Т-03-11 /Р-14/ – Седлище – Камінь-Каширський – Ковель – /М-19/ – Колодяжне – Локачі – /Н-17/ між селами Війниця – Локачі та Привітне – Скобелка;
Т-18-02 /М-07/ – Маюничі – Велика Осниця – Красноволя – Колки – / Р-14/ – Копилля – Рожище – Торчин – Шклинь – /Н-17/ на ділянках Сокіл – Рожище та по селу Шклинь;
Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни на ділянці від Берестечка до межі з Рівненською областю;
Т-03-08 Любомль – Дубечне – Здомишель – Ратне – Камінь-Каширський – Любешів – /Р-14 на ділянці Велика Глуша – Погулянка.
До слова, у 2021 році введуть в експлуатацію два комплекси автоматичного зважування авто у русі (системи зважування в русі WiM). Один – у Копачівці Рожищенського району, другий – на відрізку дороги Р-15, у районі так званої шистівської об’їзної. Комплекси мають пройти сертифікацію та інші необхідні процедури.
Ще дві системи моніторингу хочуть встановити на автошляхах М-19 і М-07 та Р-14. Кошти на це вже передбачили.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: