Скандал у Нововолинській міській раді через конфлікт інтересів

Минулої середи відбулося засідання 17-ї сесії міської ради шахтарського міста, де було розглянуто 42 питання з життєдіяльності міської громади. Два із цих питань були досить скандальними і викликали в сесійному залі бурхливі дискусії.
Перший конфлікт виник після емоційного виступу селищного голови Олександра Топорівського, який скаржився на неякісне обслуговування пасажирів на маршруті №13. За його словами, він щодня отримує по кілька скарг на зрив рейсів, недотримання перевізниками графіків руху, через що люди не можуть вчасно добратися на роботу і отримують дисциплінарні стягнення.
-Люди годинами стоять під дощем та мерзнуть у 20-градусний мороз на зупинках, платять не лише за те, щоб доїхати до міста, а й хочуть доїхати вчасно. Ми неодноразово пропонували змінити графік. Нехай маршрутка ходить один раз на 40 хвилин, але вона ходить! - наголошував очільник Благодатного.
Стосовно піднятого питання Віктор Сапожніков зауважив, звернувшись до начальника відділу автотранспорту та зв’язку міськвиконкому Юрія Коцури:
-Селищний голова хоче, щоб було менше рейсів, але щоб маршрутки ходили. Гаразд. Зараз є 35 рейсів, зробіть 20! Є вимога людей, то чому б не піти їм назустріч?
Другий скандал розгорівся, коли депутати перейшли до розгляду питання про приватизацію колишнього бомбосховища, площею 190,6 кв.м, у підвалі будинку на пр.Перемоги, 1-А. Це приміщення міська рада має намір продати депутату-«радикалу», власнику чималої нерухомості, в т.ч. й кількох підвалів, Леоніду Климовичу. На цей же підвал претендують самі мешканці будинку– члени ОСББ «Добробут».
Кілька мешканців будинку з числа активістів, очолювані нинішнім головою ОСББ Світланою Бузіковою, прийшли відстоювати свої права і на нинішню сесію міськради. Вони наполягали на тому, що підвал має безкоштовно стати власністю їхнього об’єднання, і вимагали заборонити його приватизацію. Віктор Сапожніков пояснював, що підвальне приміщення перебуває у комунальній власності міста і рішення про його приватизацію – законне. Якщо ж, мовляв, мешканці будинку не погоджуються з цим, то можуть оскаржувати рішення у суді. Остаточне рішення з цього питання так і не було прийняте, бо не набрало потрібної кількості голосів. Його розгляд перенесли на наступну сесію.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі