Шукаючи принца в соцмережі, остерігайтеся потрапити в тенета любовних аферистів

Останнім часом дедалі більше популярності набуває віртуальне знайомство, яке серед молоді і взагалі вважається нормою. Тепер важко навіть уявити підлітка без айфона чи смартфона. Життя в Інтернеті стає новою реальністю. Саме тут невпевнений «ботанік» може надягти омріяну маску супермена, тут можна подорожувати, куди душа забажає, відчути себе кінозіркою, висловлювати думки без цензури, заявляти про свою нетрадиційну орієнтацію і знаходити інформацію на будь-який смак. Мережі сягнули найвіддаленіших куточків нашої планети. Відкривається дедалі більше можливостей та спокус. Одна з них – знайти кохану людину. Любов є однією з найважливіших потреб, без задоволення якої страждає людська душа. Отримавши болісний досвід, людина часто-густо прагне залікувати рани новими стосунками. Тому й не дивно, що так багато жінок потрапляють у тенета любовних аферистів Інтернет-простору, які, ніби акули чи піранії, шукають нових жертв. Здебільшого їхні досить привабливі, можна сказати, професійні фото в ділових костюмах створюють уяву про успішного бізнесмена, військового, спортсмена або вільного художника-мільйонера чи нафтогазового магната. У нього – білозуба посмішка, проникливий погляд, вік – від 35-ти до 50-ти років. Мов, якими спілкується, – дві, три і більше. У графі «Які стосунки шукаєте?» такі зазвичай пишуть: «Кохання, створення сім’ї». Тобто усе серйозно. Сімейний статус: «Удівець або ж застав дружину з коханцем у ліжку». Є й інший козир: він – батько, який сам виховує одну дитину чи кількох. Перед таким аргументом мало яка панянка встоїть, хіба що зовсім юна. А якщо у неї є теж діти, тоді це залізний аргумент. Варто їй надіслати йому невинний смайлик, як у відповідь до неї вже линуть цілі поеми про її надзвичайну вроду, його трагічну долю та зізнання, що тільки її він чекав усе життя, лише про неї мріяв. І ось, мовляв, нарешті прийшло до нього несподіване щастя, коли вже втратив будь-яку надію. Тому й не дивно, що так багато жінок потрапляють на гачок таких любовних аферистів. До речі, нерідко на це клюють і чоловіки, на яких теж полюють спокусливі «власниці мільйонних статків».
Зверніть увагу, коли людина пише у месенджері, видніються три крапочки, у вайбері – стрічка, яка свідчить, що абонент набирає текст! В іншому випадку вам пропонується давно заготовлений бездушний шаблон, який надсилається всім, хто відреагував на красивий профіль. Усі хочуть принца чи принцесу сьогоднішнього часу, тож цей образ і дарують соцмережі.
Одна моя клієнтка таким чином закохалась у «майора військових сил США», тобто не у нього, а у фото, виставлене у Фейсбуці! Вже в першому ж посланні до неї цей мачо передбачливо попросив скинути номер ватсап та декілька її любительських фото. Далі були слова, милі кожній жінці: «Люблю», «Ти – найкраща», «Я закохався з першого погляду», «Я – вдівець і хочу одружитись» тощо. Наступного дня він написав їй про свій намір через тиждень приїхати в Україну, попросивши, щоб вона допомогла йому купити будинок. Далі ще цікавіше: «У нього є 500 тисяч доларів, і він нікому, крім неї, не може довіряти, тому хоче переказати їй на рахунок…». Жінка за ці три дні схудла на 5кг – «ще та дієта!». Добре, що все ж вирішила прийти на прийом до психолога. Причому тільки з тієї причини, що «він ось-ось має прилетіти, а вона морально не готова до зустрічі».
Що робити в таких випадках, як розпізнати спокусників і аферистів?
Порада перша: перевірити фото. Гугл без проблем видав нам інформацію про власника зображення. Ним виявився ще вищий чин – міністр! Його фото були на безлічі сайтів! Треба було бачити її здивування. А потім пролунало запитання: «Як же він таємно приїде, без охорони»? Видно було, що жінка дійсно втратила голову і ще надіялася на диво. Тож я порадила їй запропонувати йому поспілкуватися через відеозображення. Він включив мікрофон, а камеру – ні. Третім кроком була пропозиція, щоб не приїжджав так швидко, бо в неї, мовляв, є справи, тому треба узгодити зручний для обох час. І наш мачо занервував, почав писати: «Чому ти мені не віриш? У мене серйозні наміри…». Останнім нашим козирем був намір надіслати йому вирізки статей із різних журналів і дані вікіпедії, але до цього не дійшло. Напевне, досвідчений аферист зрозумів, що рибка зірвалася з гачка.
Це лише одна з найпристойніших історій. А буває й так, що, прикрившись маскою вченого, бізнесмена, громадського діяча і т. д, , жінці пише людина із місць позбавлення волі. І відстежити у соцмережах вашу адресу, місце перебування, чим займаєтесь, які у вас статки – без проблем! Тим більше, якщо переписку ведете з айфона. Є ще й категорія шукачів пригод та ефекту новизни. Ці можуть і не приховувати, що одружені, що просто прагнуть невимушеного спілкування та сексу. Тому, якщо ви прагнете створити щасливі стосунки, шукаючи коханого чи кохану у віртуальному просторі, прислухайтесь до наших простих порад. І нехай нічого і ніхто не затьмарює вашого щастя!
З повагою Наталія Рахель

Розділ новин: 

Коментарі