Школярі з Володимира і району відзначилися в обласному конкурсі

21 квітня у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний конкурс вокально-хореографічних, літературно-музичних композицій, малюнків, фотографій «Сонце України в наших руках». За інформацією Володимир-Волинської міської ради, від нашого міста у конкурсі взяли участь творчі учнівські колективи ЗОШ І-ІІІ ст.№2 та Центру позашкільної освіти. У номінації «Літературно-музичні композиції» творчий учнівський колектив ЗОШ №2 здобув І місце (керівники Світлана Лиско, Інна Кориневська, Ірина Божик). У номінації «Вокально-хореографічні композиції» народна вокальна студія «Ладомир» та хореографічний колектив ЦПО здобули найвищу перемогу конкурсу – Гран-прі (керівники Галина Тюрікова та Марина Буховецька).
На сайті відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської РДА йдеться, що район на конкурсі представляли учениці Хобултівської ЗОШ І-ІІІст., вихованки драматичного гуртка сестри Юлія та Анна Акієви і вихованці вокально-хореографічного гурту «Дивограй» районного будинку школяра, які займаються під керівництвом Людмили Гендис та Ольги Демосюк (акомпаніатори Олександр Фігура та Олександр Архіпов) на базі шкіл Зимнівської ОТГ у селах Зимне та Льотниче.
-Яскраві танці, барвисті костюми учасників, чистота інтонування, дзвінкі дитячі голоси зачарували обласне журі, й результат не забарився, - зазначила директор РБШ Наталія Бучковська. – Наш колектив здобув почесне ІІ місце.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі