Школярі розгадували ребуси і садили квіти «Стежками древнього міста Володимира»

12 червня школярі м.Володимира-Волинського взяли участь у захоплюючому квесті «Стежками древнього міста Володимира», який для них влаштували підприємці міста. Автором ідеї виступила лектор Антикримінального фонду «Кримінон-Надія» Наталія Шандалко. Її ініціативу підтримали члени місцевої спілки промисловців та підприємців.
Ведучим дійства був Олександр Лещук – завідувач туристсько-краєзнавчого відділу ЦПО. Саме він стежив за регламентом гри та підбадьорював дітей. За словами пана Олександра, така забава проводиться з метою змістовного дозвілля учнівської молоді в літній період. Суть квесту в тому, що діти за картою шукають певні об’єкти в радіусі 3,5км, на місці школярі розгадують ребуси, відповідають на запитання, навіть садять квіти, годують голубів та роздають візитки підприємців-спонсорів. Олександр Лещук розповідає, що команду супроводжує вчитель, а дітям рекомендували взяти з собою кепки та рюкзачки. Найбільше прислухалася до цієї поради команда ЗОШ №2: діти були одягнені у патріотичні кольори та мали відповідне екіпірування.
Організатор заходу Наталія Шандалко розповіла, що переможці отримають в подарунок меч. Його виготовили, як каже пані Наталія, всього за півгодини, потім майстер взявся розмальовувати середньовічний атрибут у стилі древнього Володимира. Меч вийшов цікавою альтернативою традиційного кубка.
Переможцем квесту стала команда НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3-ліцей». За словами організатора, перше місце визначили за швидкістю виконання завдань. Наступного разу обіцяють врахувати й інші критерії, наприклад, якість. Наталія Шандалко додає, що всі учасники дуже добре впоралися з кожним етапом гри-квесту..
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі