Школярі малювали на асфальті сонце і Україну

На площі Героїв надзвичайно гамірно. Дітвора сміється, метушиться, малює на асфальті. Учителі поруч, лагідно усміхаючись, спостерігають за процесом. Дитяча рука намагається твердо вивести: «Я за мир». У такій атмосфері проходить конкурс малюнків на асфальті «Україна у нас єдина».
Серед головних організаторів заходу – управління освіти міськвиконкому та центр зайнятості. Однак, за словами методиста методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Оксани Стасюк, конкурс малюнка – лише частина святкової програми. Паралельно у культурно-мистецькому центрі відбувався фестиваль дитячих колективів ДНЗ «Веселі нотки». А на 12.00 учнів та педагогів було запрошено на вокальний конкурс «Юні голоси». Окрім цього, школярі малювали під музичний супровід, який їм забезпечили учасники «Пісенного вернісажу». Оксана Миколаївна каже, що загальна кількість учасників від кожної школи різна і залежить від числа учнів, які оздоровлюються у пришкільних таборах. Із ЗОШ №1 дітей було 135, ЗОШ №2 – 300, НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3-ліцей» – 200, із гімназії ім.О.Цинкаловського та ЗОШ №5 – по 150 школярів.
З-під крейди учнів вийшла справжня різнокольорова краса. Тема конкурсу – «Батьківщина моя – єдина Україна». А центр зайнятості організував свій конкурс на тему «Професія миру». Малюнки справді зворушливі: сім’я щирих патріотів, птах миру, карта України із Кримом і багато сонця. «Ми – майбутнє України», – написали діти жовто-синьою крейдою.
Отож, переможцями конкурсу малюнка на асфальті стали:
І місце – загін №6 «Патріоти» табору «Барвінок» ЗОШ №1, який отримав приз – набір фокусника;
ІІ місце – загін №9 «Козачата» табору «Вітрило» НВК «ЗОШ №3-ліцей», приз – теніс-бадмінтон;
ІІІ місце – загін №1 «Смайлики» табору «Паросток» гімназії ім.О.Цинкаловського, приз – глобус.
Відзначено й наймолодших учасників: Софію Дацюк (2,8 роки) та Владислава Фролова (3 роки).
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі