ШКОЛЯРАМ ЖОВТНЕВОГО і СЕЛЬЦЯ НОВІ АКУСТИЧНІ СИСТЕМИ ПОДАРУВАВ МИКОЛА ЮНАК

На фоні закриття навчальних закладів у районі та скорочення у педагогічних колективах благодійну допомогу сьогодні сприймають особливо трепетно.
Минулого тижня у цьому мали змогу пересвідчитися у школах Жовтневого та Сельця. Саме туди благодійний фонд братів Юнаків «Кращий вибір» доставив перші комплекти акустичних систем.
Невимовно подарункам зраділи насамперед учителі, адже нова апаратура дає змогу підняти рівень викладання матеріалу, осучаснити освітній процес, захопити учнів наукою.
«Школа – це місце, де дітям повинно бути цікаво знаходитися, - вважає Микола Юнак. – Проте, аби розбудити учнівський інтерес, вчителі потребують відповідного забезпечення. Якщо повною мірою держава не може цього зробити, то мусимо їй допомогти, бо діти – це майбутнє нашого району. Якщо вони виростуть освіченими і талановитими людьми, то зможуть підняти села і міста Володимирщини, зможуть відповісти на ті складні виклики життя, які стоять перед ними».
Звісно ж, нову апаратуру використовуватимуть і для організації дозвілля. Тепер свят та урочистостей у школах Жовтневого та Сельця однозначно побільшає. Усе необхідне у них для цього є. Ентузіазму теж не бракує.
Скажімо, отримавши сучасні колонки з пультом керування й мікрофони, у Сельці одразу ж влаштували гучну дискотеку. Музику для танців обирали самі школярі, завбачливо скориставшись технологією «блутуз» і вмикаючи пісні просто зі своїх мобільних телефонів.
Зрештою таланти в районі є, і, судячи із завзяття, їхня кількість з кожним роком лише зростатиме.
Андрій Степанюк Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі