Школи закрилися на карантин – у місті близько тисячі хворих учнів

Десятого лютого міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній було повідомлено, що до наступного понеділка триватиме карантин у всіх школах міста через те, що рівень захворюваності учнів на грип та застудні захворювання перевищив 25 відсотків. Міський голова зауважив, що дуже повільно відбувається процедура реєстрації земельних ділянок. Непроста ситуація склалася з виплатою коштів соцстраху, адже перерахунок здійснювався через банк «Надра», а так як рахунки банку заблоковані, то близько 35 тисяч гривень виплат соцстраху виявилися заблокованими. Очільник міста висловив припущення, що очікується об’єднання центру зайнятості і пенсійного фонду, та поки що остаточне рішення не прийняте. У неділю відбудуться урочистості з нагоди річниці виведення військ з Афганістану. Петро Саганюк повідомив, що начальник управління освіти Володимир-Волинського міськвиконкому Дмитро Здіховський опікуватиметься сім’єю, зокрема дітьми, загиблого володимирчанина Дмитра Головіна. Також він дав розпорядження, щоб на кожній нараді посадовці, які закріплені за родинами загиблих, доповідали про виконану роботу. Петро Данилович наголосив на необхідності приділяти увагу молоді. Міський голова із сумом розповів про жахливу ДТП, яка трапилася у неділю і спричинена дуже високою швидкістю. Загинули двоє студентів – 16 і 17 років. Після наради міський голова провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, на нараді Ви говорили про те, що сім’єю загиблого героя Дмитра Головіна опікуватиметься міська влада. Розкажіть про це детальніше.
-Я доручив опікуватися сім’єю начальнику управління освіти Дмитру Здіховському. Залишилися двоє малолітніх дітей. Так склалося, що Дмитро Головін був розлучений із дружиною і діти фактично залишилися сиротами під опікою бабусі. До того ж за квартиру, де вони проживали, накопичилися борги, поки Дмитро був на сході. Прийнято рішення списати ці борги і в подальшому, доки діти не стануть дорослими, оплату за цю квартиру здійснювати з міського бюджету.
-Зараз у ТМО відбувається просто жах: дуже багато хворих і величезні черги. Як можна змінити ситуацію?
-Дійсно, зараз у місті близько тисячі хворих школярів, медогляд проходять мобілізовані – й усе це крім звичного напливу людей. Головний лікар мусить це вирішити. Є тільки одна лабораторія, до якої ідуть усі. До того ж зараз зі столиці надійшла вказівка скоротити медичний персонал ще на 3 відсотки.
-Від сьогодні у школах карантин. Чи вдасться зекономити кошти на опаленні?
-Ми не будемо економити, хіба що тільки трохи зменшимо температуру, адже якщо не пропалювати, то потім буде дуже важко запустити опалення. Крім того, ми вписуємося у ліміти.
-Які шанси на те, що у місті таки запрацює цукровий завод?
-Шанси є досить значні. Цього року проводитимуться ремонтні роботи, а вже наступного – будуть запускати завод.
Тетяна Корнійчук,
м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі