Школи і садочки Володимира-Волинського долучилися до акції «Діти заходу – дітям сходу»

У перші березневі дні учні всіх шкіл міста Володимира-Волинського, а також дошкільнята ДНЗ «Казка» з ініціативи очільника ГО «Правий сектор. Володимир-Волинський» Тамари Лещук зібрали подарунки для дітей Донеччини та Луганщини і таким чином долучилися до акції «Діти заходу – дітям сходу». Стараннями волонтерських загонів міських навчальних закладів було зібрано багато м’яких іграшок, дитячого одягу, книжечок і солодощів.
За словами директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» Анатолія Матвейчука, зібрані гостинці мають надійти до вихованців Краматорського дитячого будинку Донецької області, які доправлять їм волонтери «Правого сектора». Учні та дошкільнята спільно з батьками і педагогами підготували не лише необхідні теплі речі, продукти харчування, а й листи, в яких від щирого серця висловили слова підтримки та єднання усім маленьким товаришам зі сходу. З найкращими побажаннями до дітей-переселенців звернулися також і черниці монастиря при соборі Різдва Христового, передавши малятам розмальовки на біблійну тематику.
-Сьогодні дуже важливо допомагати тим, хто щодня чує свист куль і бачить смерть друзів. Я впевнена, що, тільки відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують власну боротьбу за щасливе майбутнє своїх дітей, сімей та всієї України, - запевнила ініціатор акції Тамара Лещук.
За словами очільника ГО «Правий сектор. Володимир-Волинський», підтримати дітей сходу зголосилися і сільські школи Володимир-Волинського району.
Аліна Джарига,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі