Школи і садочки Володимира до початку навчального року готові

18 серпня на засіданні виконкому міськради було заслухано звіт в.о. начальника управління освіти В’ячеслава Петрука щодо підготовки навчальних закладів міста до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Так у 2016-17 навчальному році у ЗОШ міста навчатиметься 4155 учнів, що на 166 дітей більше у порівнянні з минулим роком, та 1494 дитини – у ДНЗ. У Володимирі проведено ряд заходів, спрямованих на покращення матеріально-технічної бази дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. Придбано меблі, м’який інвентар, фізкультурне та технологічне обладнання, іграшки та ігрове обладнання в ДНЗ. Відновлено роботу інклюзивної групи у ДНЗ №8 «Вишиванка» та створено додатково інклюзивну групу у ДНЗ №7 «Волиняночка». В усіх дошкільних навчальних закладах проведено поточний ремонт приміщень: у ДНЗ №7 – капітальний ремонт пральні (185.5тис.грн.), у ДНЗ №8 – ремонт спортивного залу (152.6тис.грн.), ремонт системи опалення (749,9тис.грн. з міського бюджету та співфінансування в розмірі 503,7тис.грн. із держбюджету); у ДНЗ №2 утеплюється фасад приміщення (1657,3тис.грн. з міського бюджету та співфінансування в розмірі 448,9тис.грн.), проведено заміну дверей та вікон на енергозберігаючі, придбано протипожежне обладнання. Виділено кошти на проведення ремонту твердого покриття прилеглих територій у дитячих садочках, входів у групи, поточний ремонт дахів, місць загального користування.
У ЗОШ №1 зробили ремонт сходової клітки, проведено заміну підлогового покриття у коридорах на 1 та 2 поверхах, частковий ремонт системи опалення, повну заміну стільців та парт у 1-4 класах.
У ЗОШ №2 відремонтували стелі у всіх класних кімнатах молодшої школи, провели заміну дверей у коридорах, виконали поточний ремонт спортзалу, закупили 11 нових металокерамічних дошок. Триває капітальний ремонт даху, виділено кошти на проведення капітального ремонту асфальтного покриття прилеглої території.
У НВК-ліцей №3 завершено заміну дверей та вікон на енергозберігаючі, проведено ремонт спортзалів, поточний ремонт даху, ремонт входів у приміщення школи, закуплено спортінвентар.
У гімназії проводиться капремонт їдальні та харчоблоку, закуплено необхідні меблі та технологічне обладнання, замінено двері у класних кабінетах, зроблено ремонт стін та стелі у коридорах корпусу для 1-4 класів, також поточний ремонт у всіх приміщеннях. Крім цього, здійснюється демонтаж аварійного приміщення колишньої котельні. Виділено 570тис.грн. на ремонт даху головного корпусу. Нині відбувається процедура електронних закупівель.
У ЗОШ №5 проведено поточний ремонт частини даху та фасаду приміщення, замінено систему освітлення у коридорах, завершено заміну дверей та вікон на енергозберігаючі; виділено кошти на проведення капремонту системи опалення, який триває, та заміни підлогового покриття у коридорах 4-го поверху.
Проблемним є виконання ремонту за рахунок коштів з державного бюджету, які досі не надійшли місту.
Станом на 18 серпня до прийому учнів готові 100% класних кабінетів, завершуються поточні ремонтні роботи у місцях загального користування. Загалом на проведення робіт з підготовки ЗНЗ та ДНЗ до нового навчального року виділено понад 10млн. 152тис.грн.
Не залишилися поза увагою і позашкільні заклади. У ДЮСШ виконали поточний ремонт фасаду та внутрішніх приміщень спортзалу, придбано спортінвентар. У ЦПО проводиться поточний ремонт приміщень, виділено кошти на ремонт твердого покриття прилеглої території. Для покращення надання послуг МНВК придбано новий автомобіль «ЗАЗ-Ланос». Міністерством освіти та науки України для НВК-ліцей №3 та гімназії виділено комп’ютери вартістю майже 400тис.грн. у кількості 12 та 15 штук відповідно. Школам необхідно придбати ліцензійне програмне забезпечення за пільговою ціною на суму 13770грн.
Усі учні, крім 4 та 7 класів, повністю забезпечені підручниками.
По закінченні звіту член міськвиконкому військовослужбовець Микола Андрощук задав питання щодо доцільності вивчення у школах російської мови. Міський голова Петро Саганюк виніс пропозицію, що замість мови окупантів було б доречно вивчати володимирським дітям польську. У відповідь було зазначено, що подібні зміни у компетенції Міністерства і на місцевому рівні не вирішуються.
Галина Волощенко, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі