Школи і садки району готові до нового навчального року на 90 відсотків

П’ятнадцятого серпня традиційна оперативна нарада керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА розпочалася з того, що голова райдержадміністрації Наталія Василець ознайомила присутніх із планом роботи на тиждень.
Начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Бігун виступила з доповіддю про стан готовності навчальних закладів району до початку нового навчального року. В цілому підготовка добігає кінця і складає 90 відсотків готовності. Значні суми коштів витрачені на ремонт шкіл та дошкільних закладів. Зокрема активно встановлюються енергозберігаючі вікна та двері. Завершується процес ремонту шкільних автобусів, облаштування котелень та закупівлі вугілля. Виникла проблема із Володимирівківською ЗОШ І ступеня. Досі тут навчалося 5 учнів, а після вибуття одного з них школа підпадає під оптимізацію і має високий рівень ризику бути закритою. Голова РДА Наталія Василець повідомила, що є можливість виділити певні кошти на обладнання і ремонт санвузлів у школах.
За інформацією начальника управління агропромислового розвитку Юрія Кравчука, іде підготовка до посівів. Розпочався посів озимого ріпаку.
На часі – частковий ремонт дороги у с.Яковичі. Відповідальним за це Наталія Володимирівна призначила начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Петра Чуцького.
Тетяна Корнійчук, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі