Школи до нового навчального року забезпечуються енергозберігаючими вікнами

Двадцять п’ятого серпня міський голова Петро Саганюк провів чергову щовівторкову нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету та установ міста. Насамперед Петро Данилович подякував усім службам міста і особисто Андрію Шоцькому за змістовну й цікаву організацію святкування Дня Незалежності. Єдиною обставиною, яка затьмарила святкування, була пожежа в селі Маркелівка, внаслідок якої пошкоджені лінії електропередач. Основними питаннями, які підіймалися на нараді, були: підготовка шкіл до нового навчального року, збереження і підживлення зелених насаджень у парку «Слов’янський», негайна виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, відлов бродячих собак, а також безпека дитячих майданчиків. Очільник міста наполягав звернути увагу комунальних служб на ліквідацію об’єктів, які загрожують життю і здоров’ю дітей, оскільки трапився прикрий випадок, коли дитина штовхнула іншу на гострий залишок гойдалки. Також Петро Данилович поінформував, що є звернення родини героя Небесної сотні Олександра Бадери про встановлення меморіальної дошки на будинку, в якому він проживав.
Після наради Петро Саганюк провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації і відповів на питання журналістів.
-Петре Даниловичу, відсвяткували День Незалежності України. Які Ваші враження?
-Враження хороші. Погода була чудова, проводилися цікаві заходи, зокрема парад вишиванок. Усе пройшло нормально, без НП. Але на душі є важкість. Безперечно, хотілося б святкувати без військових дій, без загибелі наших хлопців.
-Знову «похазяйнували» в парку «Слов’янський», поламали лавки. Які з приводу цього проводяться заходи, і чи є якісь результати?
-Результатів немає, бо знайти винуватців не можуть. Після кожного випадку вандалізму ми звертаємося у відділ внутрішніх справ. Виділяється наряд міліції, але при його появі всі поводять себе чемно.
-На нараді Ви підіймали питання про притулок для бродячих собак. Як воно вирішується?
-Ряд депутатів не підтримують ідею створення притулку для собак, а тому це питання висить у повітрі. Є громадська організація «Дай лапу», яка береться частково розв’язати дану проблему
-Петре Даниловичу, до редакції газети «Місто вечірнє» звернулася громадянка Євгенія Черняк, яка надала копію відповіді виконавчого комітету міської ради, датовану 05.11.2014 року, щодо встановлення обмежувача руху біля НВК №3. Вона цікавиться, коли буде вирішено це питання, адже діти збираються до школи.
-Питання буде вирішене позитивно до кінця поточного тижня, щойно заасфальтують майданчик біля будинку №108 на вулиці Ковельській.
-Школи майже готові до початку навчального року. Чи можете розповісти докладніше, що саме зроблено?
-Цього року на ремонт шкіл виділено мільйон гривень. У багатьох класах встановили енергозберігаючі вікна. Дано курс на те, щоб у всіх міських навчальних закладах – і в школах, і у садочках – встановлювалися енергозберігаючі вікна. Для цього буде виділено 100 тисяч гривень.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі