Щиро дякуємо магазину «Аня»

День святого Миколая, Новий рік, Різдво… Всі – і маленькі, і дорослі – чекають цих свят, адже саме в цей період приходять дива, життя дарує приємні сюрпризи.
Одним із таких сюрпризів у переддень святого Миколаяє «Казковий вечір знижок». Більше 20 магазинів цьогоріч погодилися взяти участь в акції та порадувати жителів міста приємними знижками. Всім, звичайно, щира вдячність, хоча на сьогоднішній день матеріальний статок не дозволяє відвідати бодай частину з них. Особливо хочеться подякувати власникам дитячого магазину «Аня». З народженням онуків у нашій сім’ї відвідуємо цю крамницю у першу чергу. І дійсно надані 16 грудня знижки приємно вразили. Деякі речі можна було придбати дешевше на 50 відсотків, причому весь товар справді дуже якісний і ціни в магазині не вищі за ринкові.
Людей у магазині було  багато, і кожен відчував, що йому справді раді. Аби не створювати черг, працювали всі: і власники, і продавці. Маленьких покупців  пригощали смоктунцями– щоб не вередували.
Аналогічні акції у цьому магазині організовують традиційно, і не раз на рік.  На жаль, не знаємо прізвища власників магазину, але від нашої сім’ї ще раз  прийміть наше велике дякую. Вам і всьому колективу зичимо здоров’я, а бізнесу – процвітання. Ваш магазин – це магазин європейського зразка. Побільше б таких у  нашому місті.
Із вдячністю від усіх покупців подружжя Наталія та Євген Мазури

Розділ новин: 

Коментарі