«Щомісяця доводиться міняти до десятка плафонів на світильниках, то що вже казати про годинник…»

Так прокоментував варварський вчинок з годинником, встановленим навпроти ЗОШ №4 на бульварі Шевченка у місті гірників, заступник міського голови Володимир Рожелюк.
Нагадаємо, що двосторонній годинник, вартістю 85 тисяч гривень, був встановлений у центрі міста 24-го листопада минулого року. Перед новорічними святами біля нього поставили лавочки (приблизно по 4 тисячі кожна), а вже вночі 3-го січня якісь варвари розтрощили на годиннику з одного боку скло та погнули стрілки.
-Наступного ранку після цієї варварської пригоди силами працівників ВАТ «Оснастка» і ВУКГ скло на годиннику поміняли, випрямили стрілки і перепрограмували роботу механізму. Тож тепер він знову запрацював. Усі роботи виконані безоплатно. Зараз думаємо над тим, аби встановити там «противарварське» скло. Знайшлися небайдужі люди, яких дуже обурило таке негідницьке ставлення до громадського майна, тому вони готові профінансувати і вартість скла, і роботи з його заміни. Можливо, колись настане час, що цей годинник стане найулюбленішим місцем для побачень. Я розумію, що декому не подобається влада, є багато нарікань на те, що, мовляв, такі кошти можна було б використати на більш нагальні потреби. Та скільки людей, стільки й думок. Але чим завинив годинник? Та що там казати про годинник, коли щомісяця комунальникам доводиться міняти на бульварі по 10 плафонів на світильниках, які встановлені на благо людей, аби в темну пору доби вони не боялися ходити містом. Не думаю, що хтось трощить усе це навмисне. Просто є ще у нас «герої», яких матінка-природа обділила сірою речовиною в голові, от вони й демонструють своє «геройство», бо більше похвалитися нічим. Звичайно, керівництво ВУКГ написало заяву в поліцію, але ж біля кожного світильника поліцейського не поставиш. Та, як кажуть у народі, скільки ниточка не в’ється, а кінець все одно знайдеться. Тому, гадаю, колись хтось із цих «героїв» таки попадеться, і тоді хай начувається.
Валентина Савчук, м. Нововолинськ

Розділ новин: 

Коментарі