«Щодо перейменування вулиць потрібно враховувати думку людей, які там живуть»

19 квітня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. Насамперед міський голова Петро Саганюк висловив невдоволення з приводу того, що людей вводять в оману у питанні перейменування вулиць. Така ситуація склалася з мешканцями вулиці Поліської Січі, яку вирішено перейменувати на вулицю Віктора Хмелецького, героя АТО. Хтось розпустив серед мешканців чутки про те, що за зміну номерних табличок після перейменування доведеться платити велику суму грошей. Негативні відгуки про міський ярмарок, який відбувся 16 квітня, з’явилися на сайті «Волинських новин». Насправді, за словами мера міста, все було добре, і він висловив подяку всім організаторам та учасникам ярмарку. Питання дня – це ремонт доріг на вулицях, але, як доповів керівник КП «Полігон» Олександр Козичко, виникли серйозні проблеми з постачанням асфальту. Міський голова просив взяти до уваги, що 5 травня відбудеться призов на військову службу, а також дав завдання виконкому розробити план заходів щодо 30-ої річниці Чорнобильської трагедії. Сьогодні є люди, які були ліквідаторами аварії, але не мають належних їм пільг. У Володимирі виникла проблема з постачанням гарячої води, і очільник міста акцентував увагу на тому, що гарячу воду слід подавати хоча б два рази на тиждень.
Після наради відбулася традиційна зустріч Петра Саганюка із представниками місцевих ЗМІ.
- Петре Даниловичу, в місті тривають обшуки. Як Ви прокоментуєте цей факт?
-Я думаю, що це продовження міжусобних розборок. Хтось когось хоче звинуватити, але потрібно мати для цього підстави. Ось тепер турбують Олега Борбелюка, його брата. Рано чи пізно цьому буде логічне завершення. У мене вже був мій адвокат. Ми подали в суд. У всіх протоколи однакові – нічого не виявлено. Отже, за цим хтось стоїть.
- Відбулась обласна нарада з питання ВПУ. Яка була Ваша позиція?
-Я якраз виступав на «Аверсі», де сказав своє слово про те, що до профосвіти потрібно повернутися обличчям. На нараді була Лариса Кулікова. Ми з нею погодили позицію. Наша позиція дуже сподобалась губернатору.
- Чи є список вулиць, які в першу чергу будуть асфальтувати?
-Зараз асфальтуємо вулицю Кальнишевського, далі – Зубинського і професора Бойка. Всі вулиці ремонтуватимуться згідно з чергою й насамперед ті, де є каналізація і вода.
- Що за ситуація склалася з перейменуванням вулиці Поліської Січі?
-До мене звернувся актив вулиці. Люди ображені тим, що з ними не порадились. Я підтримую їх, тим більше що рішення про перейменування було прийнято в кабінетах. Думкою людей не цікавились, а це неправильно. Щодо перейменування вулиць потрібно враховувати думку людей, які там живуть. Поки що це питання вимагає вивчення. Я попросив пробачення у батька Віктора Хмелецького, який був у мене на прийомі, і пообіцяв, що одна з вулиць міста буде обов’язково перейменована на честь його сина-героя.
- Чи поліпшується ситуація із 40-квартирним будинком для військових?
-Є доручення Генерального штабу про виділення коштів на ремонт будинку. Є моє розпорядження щодо вивчення проекту з цього питання. Розподіл квартир вирішуватиме військове з’єднання. Я вважаю, що у першу чергу квартири мають отримати учасники АТО, а також вдови.
- Що за роботи проводяться біля ВПУ?
- У місті поганий стан освітлення. Сесія виділила гроші на реконструкцію освітлення. З приводу цього і проводяться роботи.
- Яке Ваше особисте враження від зміни уряду? Чи чекаєте позитивних змін?
-Я особисто зустрічався з Гройсманом. Він свого часу обіймав посаду міського голови, бував у Володимирі-Волинському. Це досить грамотна людина. Я думаю, він буде працювати, якщо йому не заважатимуть.
Антоніна Булавіна м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі